فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • ویدیو..شبه نظامیان شیعه مورد حمایت ایران مانند داعش اسیر را سوزاندند

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  شبه نظامیان شیعه عراقی مورد حمایت ایران موسوم به «حزب الله النجباء» ویدیویی را بر شبکه اینترنت منتشر کردند که در آن یکی از مخالفان اسد را پس از اسارت زنده زنده می سوزانند.

  در این ویدیو که در منطقه جنگی حلب، محلی که ارتش آزاد با رژیم اسد می جنگد، گروه شبه نظامیان شیعه عراقی یک اسیر را به حالتی انتقامجویانه ومملو از کینه فرقه گرایانه می سوزانند و آن را تماشا می کنند و از دیدن آن لذت می برند.

  این ویدیو مردم جهان عرب را به یاد سوزاندن خلبان اردنی به دست داعش می اندازد که جهان را تکان داد. برخی سوری ها با نوشتن نظریاتی در شبکه اینترنت می گویند عملکرد و جنایات شبه نظامیان حزب الله لبنان، حزب الله عراق و حزب الله های زنجیره ای دیگر که ایران آنها را حمایت مالی و تسلیحاتی می کند کمتر از وحشگری داعش نیست و در واقع داعش و جمهوری اسلامی ایران دو روی یک سکه هستند.

  گفتنی است که فرمانده این گروه جنایتکار که به «حزب الله النجباء» معروفند را یک شیعه عراقی کاملا فرقه گرا به نام احمد کعبی فرماندهی می کند. این فرمانده جانی ماه گذشته از آیت الله کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری که از نزدیکان فکری علی خامنه ای است جایزه تقدیری «سپر دفاعی بسیج » را گرفت.

  گفتنی است تمام کسانی همچون احمد المهندس، احمد الکعبی و واثق البطاط که در عراق به جنایت، قتل ، ترور و آدم ربایی معروفند، به شدت از سوی ایران حمایت می شوند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران