.
.
.

یمن..طرح امنیتی جدید برای حراست از عدن

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

مقامات محلی عدن با همکاری نیروهای ائتلاف عربی طرح امنیتی جدیدی را برای حراست از شهر عدن در جنوب یمن به اجرا گذاشتند. در این طرح مقررات امنیتی شدید در تمامی مناطق این شهر برقرار می شود، و با هرگونه مظاهر ناامنی و ناآرامی برخورد شده و کلانتری های پلیس راه اندازی می شوند.

برای دولت یمن و کشورهای عضو ائتلاف عربی برقراری امنیت و نظم در عدن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

نیروهای امنیتی با هرگونه نفوذ هسته های مخفی حوثی و صالح مخلوع و همچنین سازمانهای افراطی به شهر عدن جلوگیری خواهند کرد.

در روزهای گذشته عملیات ترور و بمبگذاری با هدف ناامن سازی عدن و خدشه دار کردن پیروزی نیروهای مردمی و ائتلاف عربی در این شهر اتفاق افتاده است.

نیروهای امنیتی در عدن و با همکاری نیروهای ائتلاف عربی طرح جدید امنیتی را برای حراست از شهر و گسترش امنیت در تمامی مناطق و محله ها به اجرا گذاشتند.

سرتیپ محمد مساعد، فرمانده امنیتی عدن گفت که طرح جدید امنیتی باعث برقراری نظم و قانون در شهر و تعقیب عوامل ناآرامی و استقرار نیروهای پلیس در شهر خواهد شد.

رهبران نیروهای مقاومت از نیروهای خود خواستند تا هرچه سریعتر به واحدهای ارتش و نیروهای پلیس بپیوندند، و دستورات منصور هادی، رئیس جمهوری یمن را اجرا کنند.

یکی از فرماندهان نیروهای مقاومت به العربیه گفت که در شهر هسته های تروریستی وجود ندارد، و آنچه که در روزهای اخیر روی داده ادامه جنگ با عوامل حوثی بوده که تحت تعقیب هستند و نیروهای امنیتی از انضباط خوبی برخوردارند.

برنامه امنیتی جدید در شهر عدن با کمک نیروهای سودانی در این شهر به اجرا گذاشته می شود. یک مقام محلی گفت که نیروهای یمنی و سودانی در شهر مستقر شده اند.