.
.
.

كشته شدن یک سرباز اسرائيلى در بئر سبع

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

منابع خبری روز دوشنبه 19 اکتبر 2015 از کشته شدن یک سرباز اسرائیلی و زخمی شدن 34 نفر دیگر در اثر حمله یک جوان فلسطینی خبر دادند.

گزارشگر العربیه در قدس گفت: یک جوان فلسطینی در حمله ای با سلاح گرم در یک ایستگاه اتوبوس در شهر بئرالسبع در جنوب اسرائیل، یک سرباز اسرائیلی را از پای در آورد و 34 نفر دیگر را زخمی کرد.

طبق این گزارش یک فلسطینی پس حمله به یک پلیس و مستولی شدن به اسلحه اش، به سوی دیگر شهروندان اسرائیلی تیر اندازی کرد که در نتیجه این تیر اندازی شماری از اسرائیلی ها مجروح شدند.

پلیس اسرائیل نیز گفته است فلسطینی مهاجم را در جا کشته است .گفته می شود یک کارگر اریتری نیز به اشتباه به ضرب گلوله پلیس اسرائیل کشته شد.

حمله مهاجم فلسطینی به ایستگاه مرکزی شهر بئرسبع غروب یکشنبه اتفاق افتاد. پلیس اسرائیل ابتدا گفته بود که دو فلسطینی مهاجم در این حادثه کشته شدند. اما سپس معلوم شد که یکی از کشته شدگان کارگری اریتری است.

به گزارش منابع پلیس اسرائیل، یک جوان فلسطینی مسلح وارد ایستگاه مرکزی اتوبوس شد و یک سرباز را به ضرب گلوله کشت. این فلسطینی سپس به تیراندازی ادامه داد و سلاح سرباز را برداشت و با آن هم در ایستگاه اتوبوس مرکزی تیراندازی کرد.

به گفته پلیس نیروهای پلیس حاضر در ناحیه به سرعت در صحنه حاضر شدند. اما مهاجم فلسطینی توانست از ایستگاه اتوبوس مرکزی فرار کند . وی سپس با ماموران دیگری برخورد کرد، که به وسیله آنها کشته شد.

بنا به گزارش پلیس اسرائیل در حمله مهاجم فلسطینی در منطقه بئر السبع 2 اسرائیلی کشته و 34 نفر زخمی شدند که از میان زخمی شدگان 11 نفر با ضرب گلوله و 23 نفر در عین فرار بر اثر افتادن زخمی شدند.