.
.
.

انهدام کامل پدافند هوایی حوثی ها در پایگاه نظامی العند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

منابع العربیه روز شنبه 25-7-2015 گزارش دادند که ارتش ملی یمن و نیروهای مقاومت مردمی با محاصره پایگاه استراتژیک «العند» در استان لحج، پدافند هوایی حوثی ها و صالح در این پایگاه را منهدم کردند.

طبق این گزارش نیروهای مقاومت مردمی از چند محور به این پایگاه استراتژیک نظامی حمله کردند به طوری که اکنون در محاصره کامل نیروهای مقاومت مردمی قرار گرفته است.

این در حالی است که این پایگاه همچنانه زیر ضربات سنگین جنگنده های ائتلاف به رهبری سعودی قرار دارد.

مقاومت مردمی همچنین طی 24 ساعت گذشته مناطق جبل منيف وجبل الكساره را به تصرف خود درآوردند. این مناطق از مهمترین مناطق استراتیژی هستند که بر پایگاه العند مشرف هستند.

از سوی دیگر مقاومت مردمی در جریان پیشروی در استان تعز مدیریت امنیت عمومی و منطقه الربیعی نزدیک تیپ 35 زرهی امتیاز را به تصرف درآورد. نیروهای مقاومت با پیشروی به سوی بیمارستان نظامی مراکز تجمع حوثی ها در نزدیکی کوه الوعش را محاصره کردند.

این در حالی است که نیروهای مقاومت مردمی در منطقه رداع در استان البیضا طی کمینی 8 حوثی را به قتل رساندند.

جنگنده های ائتلاف عربی به رهبری سعودی طی روزهای پنجشنبه و جمعه 44 بار مواضع شبه نظامیان حوثی را در استان صعده بمباران کردند.

در همین حال منابع مطلع العربیه روز گذشته از کشته شدن سرهنگ ناصر الشحطری، پسر خواهر عبدالله صالح به دست نیروهای مقاومت مردمی در استان مارب خبر دادند.