.
.
.

بمباران مواضع حوثی ها توسط هلیکوپترهای آپاچی سعودی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

نیروهای مسلح پادشاهی سعودی روز جمعه 3-7-2015 ویدیویی را در شبکه اینترنت پخش کردند که نشان می دهد، هلیکوپترهای آپاچی سعودی سکوهای پرتاب موشک و تعدادی از نفربرهای زرهی حوثی ها را در نزدیکی مرز این کشور بمباران می کند.

حوثی ها سکوهای موشک انداز را برای آتشباری در داخل خاک سعودی به مناطق مرزی با این کشور انتقال داده بودند.

در همین حال جنگنده های ائتلاف به رهبری سعودی مواضع حوثی را در صنعا به شدت بمباران کردند.

به گزارش العربیه به نقل از منابع یمنی بامداد امروز جمعه منازل برخی از رهبران حوثی در صنعا نیز مورد حمله هوایی نیروهای ائتلاف قرار گرفت.

در حمله هوایی ائتلاف به مواضع حوثی ها در استان مارب، محمد علی جحاف، یکی از فرماندهان معروف حوثی و 9 فرمانده دیگر این گروه نیز کشته شدند.

این در حالی است که نیروهای مقاومت در عدن ضربات سنگینی را به شبه نظامیان حوثی و عبدالله صالح وارد کردند.

حوثی ها در واکنش به تلفات خود در برابر مقاومت مردمی هوادار منصور هادی در جبهه های مختلف، خانه های مسکونی در شهر تعز را هدف قرار دادند.

روز گذشته نیز نیروهای مقاومت مردمی یمن، حملات گسترده ای را علیه مواضع حوثی ها در مناطق دار سعد، البساتین و بئر احمد در عدن، آغاز کردند.

شاهدان عینی روز گذشته از وقوع انفجاری قوی در شمال صنعا خبر دادند. گفته می شود این انفجار در نزدیکی مقرهای امنیتی حوثی ها رخ داده است.

این در حالی است که منطقه «الجفینه» در استان مارب نیز در 24 ساعات گذشته، شاهد درگیری شدید میان نیروهای مقاومت ملی و شبه نظامیان حوثی و صالح بود.