ولیعهد سعودی: انفجار انتحاری کویت بر همبستگی خلیجی تاثیری ندارد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

شاهزاده محمد بن نایف جانشین ولیعهد سعودی تاکید کرد که حادثه انفجار انتحاری به مسجد امام صادق در محله الصوابر در کویت، بر همبستگی ملی میان مردم خلیج تاثیری نخواهد گذاشت.

شاهزاده محمد بن نایف جمعه 26 ژوئن در تماس تلفنی با شیخ محمد الخالد الحمد الصباح وزیر کشور کویت گفت که این اقدام تروریستی، بر تار و پود و همبستگی ملی میان فرزندان کشورهای عربی شورای همکاری خلیج تاثیر نخواهد گذاشت.

در این تماس تلفنی جانشین ولیعهد سعودی، انفجار تروریستی که روز جمعه در مسجد امام صادق در محله الصوابر روی داد را به شدت محکوم کرد.

شایان ذکر است که گروه دولت اسلامی موسوم به داعش، انفجاری انتحاری که صبح جمعه در مسجد اما صادق روی داد و به کشته شدن دستکم 27 تن و زخمی شدن 200 تن دیگر انجامید را بر عهده گرفت.

از سویی شاهزاده محمد بن نایف با محمد ناجم الغرسالی وزیر کشور تونس تماس گرفت و حمله مسلحانه به دو هتل در شهر ساحلی سوسه را محکوم کرد. ولیعهد سعودی همچنین با خانواده های قربانیان ابراز همدردی و برای زخمی ها، آرزوی شفای عاجل کرد.

یک حمله تروریستی روز جمعه دو هتل در شهر ساحلی سوسه تونس را هدف قرار داد. وزارت بهداشت تونس در بیانیه ای اعلام کرد که در این حمله، 37 تن کشته شده اند که شهروندانی از بریتانیا، آلمان و بلژیک در میان آن ها دیده می شوند. همچنین 36 تن دیگر زخمی شده اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید