بمباران شدید مواضع حوثی ها توسط جنگنده های ائتلاف

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

منابع یمنی روز سه شنبه 23-6-2015 از بمباران شدید مواضع حوثی ها در استان های حجه و صعده توسط جنگنده های ائتلاف به رهبری سعودی خبر دادند.

این در حالی است که درگیری شدید میان نیروهای مقاومت مردمی هوادار عبدربه منصور هادی و شبه نظامیان حوثی در استان تعز ادامه دارد.

طبق این منابع درگیرها در تعز به پیشروی چشمگیر نیروهای مقاومت در این استان منجر شده است.

در همین حال جنگنده های ائتلاف بامداد امروز سه شنبه اردوگاه 21 در منطقه «عبس» در استان حجه که انبار اسلحه حوثی ها و صالح در آن واقع شده است را به شدت بمباران کردند .

جنگنده های ائتلاف مواضع حوثی ها در دو منطقه «مروان» و «الشف» در استان صعده را نیز بمباران کردند.

در استان «البیضا» نیز 10 تن از شبه نظامیان حوثی در انفجار یک خودروی بمب گذاری شده کشته شدند.

حوثی ها در واکنش به ضربات سنگینی که از مقاومت مردمی متحمل شده اند، بامداد امروز سه شنبه خانه های غیر نظامی روستای «الزوب» واقع در استان رادع را با موشک هدف قرار دادند.

شهر تعز روز گذشته و امروز شاهد درگیری خشونت آمیزی میان شبه نظامیان حوثی و مقاومت مردمی بوده است. این در گیری ها بیشتر در مناطق التحریر، الاربعین، کلابه و الجمهوری بوده است .

در همین حال نیروهای مقاومت مردمی هوادار هادی شب گذشته توانستند منطقه «الزنوخ» را به کنترل کامل خود درآورند. این در حالی است که پنج هزار نیروی آموزش دیده در استان تعز برای آزادسازی آن از حوثی ها خود را آماده کرده اند.

به گفته منابع یمنی طی درگیرهای استان مارب بیش از 12 حوثی در منطقه نخل توسط هوادار منصور هادی کشته شدند. همچنین در جبهه جنوب دو شبه نظامی حوثی توسط نیروهای مقاومت مردمی کشته شدند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید