تشدید حملات ائتلاف به شبه نظامیان حوثی و صالح

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

جنگنده های ائتلاف زاغه های مهمات واقع در کاخ ریاست جمهوری و جبل النهدین و همچنین مواضع شبه نظامیان حوثی و صالح را در صنعا بمباران کردند. منابع محلی به تلویزیون العربیه گفتند هواپیماهای ائتلاف تعدادی از منازل رهبران شورشی را نیز بمباران کردند.

در همین حال به گزارش خبرنگاران محلی در عدن، شبه نظامیان حوثی مناطق مسکونی در منطقه البساتین و شهر المنصوره در عدن را بمباران کردند که منجر به کشته شدن تعدادی از مردم غیرنظامی شد.

درگیریهای شدید در بئر احمد در غرب عدن گزارش شده که طی آن نیروهای مقاومت مردمی جلوی نفوذ شبه نظامیان حوثی به منطقه آزال را گرفتند. همچنین درگیریها در مناطق صعده، عمران، صنعا و ذمار و دیگر مناطق گزارش شده است.

جنگنده های ائتلاف 4 حمله به زاغه های مهمات حوثی ها در جبل النهدین در جنوب صنعا انجام دادند که تعدادی از حوثی ها کشته و زخمی شدند.

جنگنده های ائتلاف منزل علی صالح الاحمر، برادر صالح مخلوع را در منطقه دارسلم در جنوب صنعا، و همچنین منزل یحی محمد عبدالله صالح، پسر برادر مخلوع را بمباران کردند. همچنین مواضع شبه نظامیان حوثی در غرب مارب نیز بمباران شد.

شبه نظامیان حوثی نیز با خمپاره و موشک و کاتیوشا مناطق مسکونی در شهر تعز و عدن را بمباران کردند، که در اثر آن تعدادی از غیرنظامیان کشته و زخمی شدند.

در درگیریها در منطقه ضالع، بین نیروهای مقاومت مردمی یمن و شبه نظامیان حوثی، 20 نفر از حوثی ها کشته شدند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید