ویدیو..کشته شدن شماری از نیروهای حزب الله در عرسال

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

شماری از شبه نظامیان حزب الله در بلندی های عرسال لبنان در پی حمله شبه نظامیان گروه النصره به مواضعشان کشته شدند.

به گزارش تلویزیون العربیه، روز پنجشنبه 5 ژوژئن، درگیری های شدیدی میان شبه نظامیان حزب الله و گروه النصره در دره الرهوه در بلندی های عرسال روی داد. در نتیجه این درگیری ها، شبه نظامیان حزب الله به سمت دره الخیل عقب نشینی کردند.

آمار اولیه از کشته شدن 5 تن از شبه نظامیان حزب الله حکایت می کند که احمد حرب یکی از فرماندهان میدانی این حزب، یکی از آن ها است.

مدتی بعد گروه النصره اعلام کرد که بیش از 12 تن از شبه نظامیان حزب الله در پی حمله به مواضعشان در منطقه الرهوه در بلندی های عرسال قلمون، کشته و زخمی شدند.

این گروه در حساب کاربری خود در توییتر نوشت که محل تجمع شبه نظامیان حزب الله توسط یک موشک کنترل از راه دور از نوع «کونکورس» هدف قرار گرفت. این موشک در یکی از درگیری ها با شبه نظامیام حزب الله به دست نیروهای النصره افتاده بود.

فیلمی ویدیویی که از این عملیات منتشر شده شبه نظامیان حزب الله را نشان می دهد که در منطقه ای مرتفع در منطقه الرهوه تجمع کرده اند و پس از آن، موشک به این محل اصابت می کند.

سه شنبه گذشته خبرگزاری های ایران از کشته شدن نخستین افسر در سپاه پاسداران ایران در درگیری های قلمون خبر دادند که عقیل بختیاری نام داشت.

بنا بر این گزارش ها، بختیاری به همراه یک افسر دیگر به نام رضا بیضائی که 19 ژانویه 2014 کشته شده بود، برای جنگ در سوریه داوطلب شده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید