ضربات سنگین ائتلاف و مقاومت یمن به حوثی ها

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

منابع قبیله ای در یمن به تلویزیون العربیه گفتند در درگیریها در استان تعز، دست کم 17 نفر از شبه نظامیان حوثی و از جمله یکی از فرماندهان به نام طلال وابل کشته شدند. در نبردها با مقاومت مردمی یمن تعداد زیادی از حوثی نیز زخمی شدند.

نبردهای سنگین بین نیروهای مقاومت یمن و شبه نظامیان حوثی و صالح، در منطقه سناح در شمال شهر ضالع نیز به کشته و زخمی شدن شماری از حوثی ها منجر شد.

در کمین نیروهای مقاومت علیه شبه نظامیان حوثی در سودا غراب، تعدادی از کودتاچیان کشته و زخمی و خودروهای آنها در استان البیضا در مرکز یمن نابود شدند.

در همین حال جنگنده های ائتلاف نیز مواضع شورشیان حوثی ها در عدن و صنعا را بمباران کردند. این جنگندها تجمع شبه نظامیان حوثی در محله المنصوره و شیخ عثمان در استان عدن را مورد حمله قرار دادند.

همچنین جنگنده های ائتلاف دهها بار مواضع شبه نظامیان در صنعا را مورد حمله قرار دادند که طی آن مراکز تجمع آنها در جبل النهدین، کاخ ریاست جمهوری، و پادگان 48 در جنوب صنعا و مجتمع صنایع نظامی "22 می" بمباران شد.

نیروی هوایی ائتلاف به نیروی دریایی کودتاچیان مستقر در بندر الحدیده یمن نیز حمله کرد که در اثر آن صدای انفجارهای مهیبی در محل به گوش رسید.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید