کشته شدن دهها تن از حوثی ها توسط مقاومت مردمی یمن

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

نیروهای مقاومت مردمی هوادار منصور هادی، رئیس جمهوری قانونی یمن، طی کمین هایی در مناطق اب، رادع و لودر ده ها تن از شبه نظامیان حوثی را به قتل رساندند.

جنگنده های ائتلاف به رهبری سعودی، روز سه شنبه 2-6-2015 مواضع نظامی حوثی ها و نیروهای علی عبدالله صالح را در صنعا بمباران کردند.

به گزارش العربیه، نیروهای مقاومت مردمی هوادار هادی روز گذشته 18 تن از شبه نظامیان حوثی را در جنوب شهر «اب» به قتل رساندند.

در شهر «برداع» استان بیضاء نیز نیروی مقاومت مردمی یک نفربر متعلق به شبه نظامیان حوثی ها را هدف قرار دادند که در نتیجه آن 16 سرنشین آن به قتل رسیدند.

مقاومت هوادار منصور هادی همچنین یک کاروان نظامی حوثی ها که از استان تعز برای پیوشتن به این گروه عازم استان «اب» بود، نیز هدف قرار داده و آنها را متلاشی کردند.

در استان «لحج» نیز 15 تن از شبه نظامیان حوثی طی در گیری با مقاومت مردمی کشته شدند. بر اساس این گزارش 5 تن از نیروهای مقاومت در این درگیری کشته شدند.

این در حالی است که جنگنده های ائتلاف انبار موشک های «کاتیوشا» متعلق به نیروهای گارد ریاست جمهوری وابسته به علی عبدالله صالح را بمباران کردند.

در همین حال ارتش سعودی طی شبانه روز گذشته مواضع و پایگاههای حوثی ها در منطقه مرزی «البرم» و« دعشر» را با اسلحه سنگین خود مورد هدف قرار داده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید