فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • تاکید مجدد نخست وزیر اسرائیل پیرامون خطر اتمی رژیم ایران

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  در ادامه هشدارهای مکرر نخست وزیر اسرائیل پیرامون برنامه اتمی رژیم اسلامی ایران، وی مجددا تاکید کرد که در دنیای امروز هیچ خطری سرنوشت سازتر از اتمی شدن حکومت اسلامی ایران وجود ندارد و دنیا باید این واقعیت را بپذیرد و خود را برای رویارویی با آن آماده کند.

  به گزارش سایت وزارت امورخارجه اسرائیل، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این کشور در پیام ویژه ای که به مناسبت سالگرد آغاز به کار انجمن پژوهش های خاورمیانه در واشنگتن فرستاد از جمله گفت: "سخن از رژیمی است که حتی امروز نیز بی آن که هنوز سلاح هسته ای داشته باشد، به طور علنی و با قاطعیت بسیار از تنفر خود علیه اسرائیل و ایالات متحده سخن می گوید و مرتبا از نابودی اسرائیل دم می زند".

  نخست وزیر اسرائیل در ادامه این پیام خود افزود: "ما نمی توانیم به حکومت ایران امکان دهیم که خود را به بمب هسته ای مجهز سازد و نیت ناپاک خود را برای نسل کشی عملی سازد".

  بر اساس این گزارش نتانیاهو گفت: "به رژیم ایران نباید امکان داده شود که تعرض های منطقه ای خود را همچنان دنبال کند و به دخالت های نظامی در سوریه و عراق و یمن و نقاط دیگر ادامه دهد".

  وی تاکید کرد: "همه این فتنه گری ها در حالی انجام می شود که رژیم ایران هنوز بمب هسته ای ندارد – و اگر به جنگ افزار اتمی مجهز شود چه خواهد کرد؟."

  انجمن پژوهش های خاورمیانه

  انجمن پژوهش های خاورمیانه در واشنگتن، سی امین سال برپایی خود را جشن گرفته است.

  مؤسسه مطالعات خاورمیانه واشینگتن که در سال 1985 تأسیس شده در بیانیه مأموریت خود می‌گوید "در پی پیشبرد درکی متوازن و واقع گرایانه از منافع آمریکا در خاورمیانه و ترویج سیاست‌هایی است که از آنها حفاظت کند".

  این انجمن در مورد اوضاع سیاسی، اجتماعی و مسایل مربوط به خاورمیانه تحقیق و بررسی می کند که نتایج دست آوردهای خود را به سیاستمداران و رهبران آمریکا ارائه می دهد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران