اعطای جایزه «پیشتازان رسانه‌های اجتماعی عرب» به mbc

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، نخست وزیر دولت امارات متحده عربی و حاکم امارت دبی، روز سه شنبه، ۱۷-۳-۲۰۱۵ در کنفرانس موسوم به «اجلاس پیشتازان رسانه‌های اجتماعی عرب» که در دبی برگزار شد، نشان افتخار را به گروه «mbc» اهدا کرد.

این جایزه به شیخ ولید بن ابراهیم آل ابراهیم، رئیس گروه «mbc» اهدا شد.


شیخ محمد آل مکتوم در این کنفرانس همچنین جایزه «بهترین شخصییت رسانه‌ای» را به ترکی الدخیل، مدیر شبکه تلویزیونی "العربیه" اهدا کرد.

Advertisement

شیخ محمد بن راشد تاکید کرد که «اجلاس پیشتازان رسانه‌های اجتماعی عرب» با ایده‌های جدیدی که دارد، چشم اندازی برای آغاز مرحله‌ای جدید در برخورد با رسانه‌های اجتماعی خواهد بود. این اجلاس ما را به رویکرد جدید مبتنی بر استفاده مثبت و بهره برداری کامل از ظرفیت و تجربه‌های جوانان برای دستیابی به نیازهای جامعه جهت توسعه جوامع عربی سوق می‌دهد. زیرا که غلبه بر چالش‌های فعلی در جوامع عربی ما نیاز به همکاری با یکدیگر دارد».

شیخ محمد با بیان اینکه این اجلاس‌ها با محور‌ها و موضوعات متنوع‌اش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، گفت: «هدف اصلی ما تحقیق و بررسی در همه زمینه‌ها برای انتقال کار رسانه‌ای و تبدیل آن به پلت فرمی برای پیشرفت و توسعه است، این هدف اصلی ماست اما ما معتقدیم که هنوز در ابتدای این مسیر حرکت می‌کنیم وانتظار داریم که در سال‌های آینده شاهد تحولات بیشتری باشیم».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید