رئیس mbc: موفقیت تلویزیون العربیه فراتر از انتظار من بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

شیخ ولید بن ابراهیم آل ابراهیم، رئیس هیئت مدیره گروه «mbc» روز چهارشنبه ۴-۳-۲۰۱۵ به مناسبت در ۱۲مین سالگرد راه اندازی کانال «العربیه» طی یک پیام رسانه‌ای از کارکنان تلویزیون العربیه و «mbc» قدردانی کرد.

وی ضمن تشکر از همه کارکنان این کانال خبری، گفت: «موفقیت «العربیه» بسیار فرا‌تر از انتظار من بوده است».

شیخ ولید بن ابراهیم آل ابراهیم خطاب به کارکنان العربیه، گفت: «عزیزان، خانم‌ها و آقایان همکار در گروه «mbc»، ضمن عرض سلام به شما، امروز مصادف است با دوازدهمین سالگرد راه اندازی کانال تلویزیونی العربیه در ۳ مارچ ۲۰۰۳. من امروز آن لحظات پر اضطراب، روزهای سخت و مرحله دشوار و مملو از حوادث را که در آن زمان بر منطقه حاکم بود، در ذهنم به یاد می‌آورم. فرصت‌ها، چالش‌ها و خطرات ناشی از جنگ در آن مرحله، تلاش بی‌وقفه، آماده سازی، شور و شوق، آینده نگری و مهم‌تر از همه خوش بینی و امید، همه این‌ها با شرایط راه اندازی کانال العربیه همراه بود. برغم اینکه من در آن زمان عمیقا به موفقیت غیر قابل اجتناب تلویزیون نوپای العربیه ایمان داشتم، اما این راز را باید به شما بگویم که موفقیت این شبکه از توقعات من خیلی فرا‌تر بوده است. جهش سریع و درخشش این کانال در این مدت زمان نه چندان طولانی بسیار موفقیت آمیز بوده است».

شیخ ولید افزود: «موفقیت العربیه از آن جهت مهم به نظر می‌آید که این کانال توانست به سرعت میان دیگر کانال‌های خبری در جهان عرب و کل منطقه جا باز کنند و در صدر آن‌ها قرار گیرد. العربیه توانست بینندگان و پیگیران زیادی برای خود جلب کند، و علاوه بر این العربیه توانست اعتماد شمار زیادی از تحلیگران و کار‌شناسان وسایل رسانه‌ای در منطقه و جهان را به دست آورد. البته این موفقیت به لطف خداوند متعال و به همت و تلاش و فداکاری شما عزیزان بدست آمده است. دراینجا لازم می‌دانم که با اندوه فراوان از همکاران عزیزی که جانشان را در ادای وظیفه‌شان از دست دادند با افتخار یاد کنم. عزیزانی که برای خبررسانی جانفشانی و فداکاری کردند و برای موفقیت کارشان اصرار ورزیدند. اکنون آن عزیزان در تلاش و فداکاری برای ما الگو هستند و خاطره آن‌ها در میان ما جاودانه خواهد ماند».

شیخ ابراهیم افزود: «۱۲ سال با همه دگرگونی‌ها و حوادث، تلویزیون العربیه با پوشش خبری بی‌نظیر، مصاحبه‌های اختصاصی، فیلم‌های مستند و خبرهای فوری به خصوص در سال‌های اخیر که با «بهار عرب» همراه بود، پیشگام بوده است».

رئیس هیئت مدیره «mbc» اظهار داشت: «هر کشتی به ناخدای خوبی نیاز دارد تا آن را در برابر موج‌های طوفانی با موفقیت به ساحل برساند. لازم می‌بینم که از همکارم ترکی الدخیل که مسئولیت اداره کانال العربیه را از رئیس سابق آن دکتر عادل طریفی پذیرفته، تشکر کنم، و همینطور از استاد گرامی و برادر عزیز عبدالرحمن الراشد که ۱۰ سال ناخدای این کشتی بود قدردانی می کنم. به همین مناسبت بار دیگر اعلام می‌کنم که به موفقیت کانال «العربیه» با مدیریت همکارم ترکی الدخیل و تک تک شما عزیزان اطمینان دارم. امیدوارم با وجود شما ان شاء الله شاهد مرحله جدیدی از موفقیت و نوآوری در «العربیه» باشیم».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید