.
.
.

«فلای دبی» ۵ شهر دیگر ایران را به دبی متصل می‌کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شرکت "فلای دبی"، روز سه شنبه ۱۷ فوریه، برقراری ارتباط پروازی با ۵ شهر اهواز، همدان، اصفهان، شیراز و تبریز در ایران را اعلام کرد. بدین ترتیب شرکت فلای دبی شبکه پروازی خود به ایران را به ۷ شهر گسترش می‌دهد. شهرهای تهران و مشهد در سال ۲۰۱۴ با این شرکت هوایی به دبی متصل شدند.

پروازهای شیراز، اصفهان و اهواز به ترتیب در ۸، ۱۱، و ۱۴ مارس افتتاح خواهد شد، و قرار است شهرهای همدان و تبریز هم در ۱۶ مارس به این شبکه بپیوندند.

غیث الغیث، مدیرعامل شرکت فلای دبی گفت: «ما خوشوقتیم که به شهرهای جدید در جمهوری اسلامی ایران پرواز خواهیم کرد. شش ماه پیش پروازهای ما به تهران و مشهد آغاز شد، و ما متوجه تقاضای بالای مسافرانی بودیم که می‌خواهند به دبی سفر کنند. به این ترتیب تعداد پروازهای هفتگی ما به ایران به ۲۳ پرواز می‌رسد، و مسافران می‌توانند پروازی راحت بین امارات و ایران داشته باشند.»

فلای دبی در پروازهای خود به ایران، «بیزنس کلاس» را هم برای مسافران در نظر گرفته، تا آن‌ها بتوانند پروازی آسوده و اختصاصی را تجربه کنند.

به گزارش خبرگزاری امارات (وام) سال گذشته فلای دبی ۲۳ مقصد جدید را به شبکه پروازی خود افزود. این خط هوایی اکنون در هفته ۱۴۰۰ پرواز به ۹۴ مقصد جهانی در محدودهٔ ۶ ساعت پروازی با دبی دارد.