.
.
.

ویدیو..اعدام یک زن سوری توسط «النصره» در ادلب

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

جنایت‌هایی از قبیل کشتار، شکنجه یا اعدام سوری‌ها توسط نیروهای اسد، داعش یا جبهه النصره به کابوس روزانه مردم این کشور تبدیل شده است، و متاسفانه در افق نزدیک پایانی برای آن مشاهده نمی‌شود.

جنایات فجیع تازه‌ای که افراد «جبهه النصره» شاخه القاعده در سوریه با خونسردی کامل مرتکب آن شدند، اعدام یک زن جوان سوری در روستای «حفسرجه» در حومه شهر ادلب است.

این گروه تروریستی النصره، زن جوان سوری را به جرم فحشا در ملا عام با شلیک گلوله به سرش، به قتل می‌رساند. این دومین زنی است که به این طرز وحشیانه طی یک هفته به قتل می‌رسد.

در ویدیویی که گروه تروریستی النصره آن را در یوتیوب پخش کرده و فعالان شبکه‌های اجتماعی آن را منتشر کردند، نشان می‌دهد افراد النصره «یک زن جوان دست بسته را که به صورت چهار زانو به زمین نشسته احاطه می‌کنند وسپس یکی از آن‌ها آنچه که حکم اعدام می‌نامد را قرائت می‌کند و شخص دیگری با خونسردی کامل و از فاصله نزدیک به سر او شلیک می‌کند و او در حالی که غرق در خون است نقش زمین می شود.

جبهه «النصره» حدود یک هفته پیش نیز یک زن ۵۰ ساله را به همین اتهام و با شیوه وحشتناک قتل بوسیله شلیک گلوله به طور مستقیم در سر، اعدام کرد.

گروه داعش نیز در ماه‌های گذشته در مناطق تحت کنترل خود شماری از مردان و زنان را به اتهام زنا یا فحشا به مرگ محکوم کرده و آنها را «سنگسار» کرد.