.
.
.

یورش نیروهای امنیتی سعودی به «مخفی‌گاه تروریست‌ها»

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

نیروهای امنیتی وابسته به وزارت کشور سعودی، با حمله به مخفی گاه‌های تروریست‌ها در منطقه العوامیه، دستکم ۴ تن از آن‌ها را کشتند.

منصور الترکی سخنگوی امنیتی وزارت کشور سعودی روز شنبه ۲۰ دسامبر در بیانیه‌ای اعلام کرد: «شامگاه یکشنبه ۲۲-۲-۱۴۳۶ ه. ق عبد العزیز بن احمد العسیری از سربازان ارتش سعودی هنگام انجام ماموریت در منطقه الناصره در نزدیکی شهرک العوامیه کشته شد. این تجاوز پلید که محکومیت همه شهروندان را به همراه داشت، نوایای پنهانی تروریست‌ها و مزدور‌ها را که در پی هدف قرار دادن امنیت، مقدات و زندگی شهروندان هستند، نشان داد. همکاری فرزندان منطقه در سرعت کشف عاملان مزدور این حادثه تروریستی تاثیر گذار بود. نیروهای امنیتی صبح شنبه ۲۰-۲-۱۴۳۶ ه. ق اقدام به یورش به مخفی گاه‌های این تروریست‌ها کردند. اما این جنایتکاران اقدام به شلیک آتش به سمت نیروهای امنیتی کردند که با این وضعیت به نحو مطلوب تعامل شد. در نتیجه چهار تروریست کشته شدند که عامل اصلی شلیک گلوله به سمت عبد العزیز بن احمد العسیری از میان آن‌ها بود. یک نیروی امنیتی هم در این درگیری‌ها زخمی شد.»

سخنگوی امنیتی وزارت کشور سعودی تاکید کرد: «وزارت کشور این بیانیه را صادر می‌کند تا کسانی که درچار وسوسه نفس شوند بدانند که دست عدالت حتی در صورت پنهان شدن در مخفی گاه‌شان به آن‌ها خواهد رسید و از لانه‌هایشان بیرونشان خواهد آورد در حالی که تحقیر شده‌اند. همکاری کریمانه فرزندان شریف منطقه به شما می‌گوید که‌ای تروریست‌های مزدور، در از میان بردن امنیت وطن و یکپارچگی فرزندانش شکست خوردید و در میان ما، هیچ جایی برای خیانتکاران و مزدوران نیست. ظالمان خواهند دانست که چگونه گرفتار خواهند شد. اوضاع همچنان در معرض پی گیری امنیتی است و بیانیه‌ای برای اعلام جزئیات صادر خواهد شد.»