.
.
.

حازم شریف از سوریه برنده سومین دور از Arab Idol

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

پس از رقابتی ماراتونی، حازم شریف از کشور سوریه، با آرای مردم، برنده سومین دوره از مسابقات Arab Idol شد که توسط شبکه mbc و mbc مصر برگزار و از این شبکه‌ها پخش می‌شود.

در این برنامه، استعدادهای خوانندگی از همه کشورهای عربی، با یکدیگر رقابت می‌کنند.

رقابت میان شرکت کنندگان، طولانی و سخت بود و در قسمت‌های پیشین، به ترتیب و برپایه آرای تماشاگران، از دور رقابت‌ها خارج شدند؛ تا اینکه در ‌‌نهایت، حازم شریف از سوری، ماجد المدنی از سعودی و هیثم خلایلی از فلسطین، به مرحله فینال راه یافتند.

با این نتیجه، حازم شریف سومین شرکت کننده‌ای است که لقب Arab Idol را به خود اختصاص می‌دهد. در دور نخست برگزاری این مسابقات، کارمن سلیمان از مصر و در دور دوم، محمد عساف از فلسطین، موفق به کسب لقب Arab Idol آشده بودند.

برنامه Arab Idol که از شبکه‌های mbc و mbc مصر پخش شد، با توجه به سوپرایزهایی که داشت، استعدادهای جدیدی که به نمایش گذاشت و مشارکت شمار زیادی از هنردمندان، با اقبال بزرگ بینندگان روبرو شد. آخرین این هنرمندان حسین الجسمی از کشور امارات بود که به مراسم فینال، شور و هیجان بخشید.

هیئت داوران مسابقه Arab Idol را احلام خواننده اماراتی، نانسی عجرم خواننده لبنانی، وائل کفوری خواننده لبنانی و حسن الشافعی آهنگ ساز مصری تشکیل می‌دهند.

حازم شریف با ارای مردم که از طریق sms و تماس‌های تلفنی اعلام می‌شد، موفق شد در مرحله نهایی بر دو رقیب خود غلبه کند.

علاوه بر لقب Arab Idol این خواننده جوان، جایزه‌ای نقدی به ارزش ۲۵۰ هزار ریال سعودی دریافت می‌کند. او همچنین برنده قرار دادی با شرکت «پلاتنیوم رکوردز» برای تولید سه ترانه و یک ویدیو کلیپ شد.

پس از اعلام نتایج، حازم شریف که از شهر حلب سوریه است، از «مردم سوریه و جهان عرب» به خاطر اعتمادشان به او، تشکر کرد.