فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • ویدیو...خرید و فروش زنان ایزدی در بازار برده فروشان داعش

  منبع: بغداد - جواد الحطاب

  فعالان اینرنتی ویدیویی را در شبکه های اجتماعی و خبرگزاری ها منتشر کردند که نشان می دهد افراد "داعش" در باره خرید و فروش زنان ایزدی در بازار "برده فروشان " یا (سوق السبایا ) باهم صحبت می کنند و قیمت می دهند.

  در این ویدیو نشان می دهد که چگونه این افراد با رفتاری غیر انسانی و بدون در نظر گرفتن حرمت انسانی اسیران زن می گویند: "امروز روز بازار "برده فروشی" است، روز توزیع برده هاست، امروز روز " مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُكُمْ .." ویکی از آنها آیه ای از قرآن می خواند. یکی دیگر جوابش می دهد: "امیدوارم امروز یکی را به من هدیه کنند".

  در همین حال یک داعشی دیگر با جملاتی سخیفانه می گوید: "امروز آزادی انتخاب دارید می خواهید برده را بفروشید، بخرید یا به دیگران هدیه دهید، شما آزادید، هر کسی سهم خود را دارد".

  در این میان یکی دیگر از تروریست های داعش می پرسد قیمت هر دختر ایزدی چقدر است سرکرده آنها جواب می دهد: "فرق می کند، قیمت آنان که چشمان آبی دارند متفاوت است".

  فعالان انترنتی می گویند این تصویر ویدیویی احتمالا در یکی از استراحتگاه های داعش ضبط شده است و هنوز مشخص نشده که در سوریه بوده یا در عراق است.

  پیشتر ساکنان بومی در استان نینوا فاش کردند که داعش زنان ایزدی را رسما قیمت گذاری کرده است . این گروه قیمت هر زن یا دختر ایزدی را 200 هزار دینار عراقی برابر با 170 دلار آمریکایی تعیین کرده است.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران