.
.
.

گروه النصره اعدام اسیر لبنانی را 4 ساعت به تعویق انداخت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یکی از رهبران گروه النصره روز یکشنبه 26 اکتبر در گفت و گو با خبرگزاری آناتولی ترکیه از به تاخیر افتادن چهار ساعته اعدام سرباز لبنانی خبر داد.

به گزارش العربیه این اسیر لبنانی قرار بود ساعت 10 صبح امروز یکشنبه به دست گروه تروریستی النصره اعدام شود.

جبهه النصره بر روی صفحه تویتر خود به ارتش لبنان هشدار داده است که حملات خود علیه «اهل سنت» در طرابلس لبنان را متوقف کند. آنها در بیانیه ای از ارتش لبنان خواسته اند به «محاصره» طرابلس پایان داده و راه حل های مسالمت آمیز را برگزینند.

بر اساس بیانیه گروه النصره، در صورت عدم اجرای شرط مطرح شده، این گروه به اعدام سربازان اسیر لبنانی اقدام خواهند کرد. النصره ارتش لبنان را «مزدور» حزب الله لبنان توصیف کرد.

جبهه النصره وابسته به گروه القاعده در سوریه، روز گذشته تهدید کرده بود که در صورت عدم توقف حملات ارتش لبنان علیه اسلامگرایان وابسته به این گروه در شمال این کشور، سربازان اسیر لبنانی را اعدام خواهد کرد.

آنها در بیانیه خود گفته بودند که نخستین عملیات اعدام را ساعت 10 صبح امروز به اجرا درخواهند آورد و نخستین سرباز را اعدام خواهند کرد.

ارتش لبنان روز گذشته در بیانیه ای اعلام کرد که اسلامگرایان تندرو را از مرکز شهر طرابلس در شمال این کشور به بیرون رانده است. ارتش لبنان گفته که درگیری میان ارتش این کشور و اسلامگرایان به منطقه باب التبوله گسترش یافته است.