.
.
.

ویدیو.. واعظ داعشی: 144 حورالعین پاداش کسی است که بدست آمریکایی ها کشته شود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

واعظ مسجدی در سودان، با ایده های منحرفانه و تکفیری خود، روایات پیغمبر اسلام را با دروغگویی منحرف کرده و در خطبه ای با هدف تشویق مخاطبانش برای ملحق شدن به داعش در عراق به آنها می گوید، خواندن نماز تراویح هیچ جا جایز نیست مگر در بغداد پایتخت عراق.

این واعظ داعشی طبق معمول مانند تروریست هاى این گروه، اقدام به توزیع حورالعین بهشتی در میان مخاطبان خود کرده است. وی در خطبه اش گفت هر کس به دست مرتد های کافر کشته شود، در بهشت 72 حورالعین باکره نصیبش می شود و 70 تن از خانواده اش روز قیامت شفاعت شامل حالشان خواهد شد. اما اگر کسی به دست آمریکایی ها کشته شود، 144 حور العین نصیبش می شود و 140 تن از خانواده اش و بستگانش شفاعت شامل آنها می شود.

این واعظ داعشی به تقسیم حورالعین اکتفا نمی کند، بلکه تا آنجا پیش می رود که از قول پیامبر کشتن کودکان و زنان کافران را نیز تجویز می کند. وی تاکید می کند که در تعالیم پیغمبر اسلام فرقی میان کشتن کودکان و زنان کافر با نظامیان کافر وجود ندارد.

شاید بهترین پاسخ به ادعاهای چنین واعظان منحرفی توصیه ابو بکر صدیق به اسامه بن زید فرمانده ارتش اسلام در آخرین روز های زندگی حضرت محمد در جنگ علیه مهاجمان به شهر مدینه هنگامی که ابوبکر خطاب به ارتش اسلام و فرماندهان آن گفت ای مردم صبر کنید تا قبل از وقوع جنگ شما را به 10 چیز مهم توصیه کنم. سپس به آنها گفت:"خیانت نکنید، تندروی نکنید، اجساد کشته شدگان را مثله نکنید، کودکان و زنان و بزرگسالان را نکشید، مزارع را نسوزانید، درختان را قطع نکنید، گوسفندان، گاوها و شتران را جز در حالت نیاز برای خوردن نکشید".