ویدیو .. جنگندهای اسرائیل بلندترین ساختمان غزه را با خاک یکسان کردند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

جنگنده های اسرائیلی شامگاه دوشنبه 25 اگوست ، در ادامه حملات خود علیه فلسطینی ها ، یک مجتمع مسکونی 16 طبقه در نوار غزه را با خاک یکسان کردند.

به گزارش العربیه ، جنگنده های اسرائیلی در ساعات شب گذشته چند نقطه از جمله مجتمع مسکونی «ایتالیا» در منطقه ناصره در غرب نوار غزه را بمباران کردند.

در این مجمع 70 خانواده زندگی می کردند . در نتیجه حمله به این ساختمان مسکونی دو فلسطینی کشته و 20 نفر دیگر زخمی شدند.

اشرف القدره سخنگوی وزارت بهداشت غزه در گفت و گو با خبرگزاری فرانسه از کشته شدن دو جوان به نام های محمد ابو عجوه و حسن الصواف در حمله شب گذشته جنگندهای اسرائیلی خبر داد.

شاهدان عینی می گویند که جنگنده های اسرائیلی اف 16 ، شش موشک به سمت مجتمع مسکونی «ایتالیا» پرتاب کردند. این ساختمان علاوه بر دهها واحد مسکونی ، چندین مغازه داشته است.

یکی از ساکنان منطقه ناصره گفته که ارتش اسرائیل پیش از بمباران به ساکنان این منطقه اطلاع داده و از آنها خواسته که فورا ساختمان را تخلیه کنند.

در پی این هشدار اسرائیلی دهها خانواده پس از تخلیه منازل خود در این ساختمان ، شب گذشته را در جستجوی مکانی امن ، در خیابان های منطقه ناصره سپری کردند.

حمله اسرائیل علیه نوار غزه امروز سه شنبه وارد پنجاهمین روز خود شد. در پی این حمله تاکنون 2133 فلسطینی کشته و 11 هزار نفر زخمی شده اند.

در مقابل 64 سرباز اسرائیلی و چهار غیر نظامی از جمله یک خارجی کشته شدند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید