پادشاه سعودی به عبادی: خداوند شما را در بازگرداندن عراق به جایگاهش موفق کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ملک عبد الله بن عبدالعزیز آل سعود پادشاه سعودی، پیام تبریکی برای حیدر العبادی نخست وزیر جدید عراق فرستاد.

در این پیام، ملک عبد الله بن عبد العزیز نوشته است: «بسیار خشنودیم که ریاست دولت جدید عراق را به شما تبریک می گوییم. از خداوند عزوجل می خواهم شما را موفق گرداند و در بازگرداندن اتحاد میان فرزندان ملت دوست و برادر عراق، حفط وحدت عراق، تحقق امنیت، ثبات و پویایی آن و بازگرداندنش به جایگاهش در جهان عربی و اسلامی، همراهتان باشد.»

پادشاه سعودی پیامی نیز به محمد فواد معصوم رئیس جمهوری عراق به بهانه ریاست جمهوری اش نوشته که در آن آمده است: «بسیار مسروریم که در دست گرفتن مسئولیت های ریاست جمهوری در کشور دوست و برادر عراق و دادن ماموریت تشکیل دولت به آقای حیدر العبادی را به حضور شما تبریک و تهنیت عرض کنیم و برای عراق دوام امنیت، ثبات و شکوفایی آرزو می کنیم.»

ملک عبد الله بن عبد العزیز، پیام تبریکی برای دکتر سلیم الجبوری رئیس پارلمان عراق ارسال کرد تا این سمت را به او تبریک گوید. در این پیام آمده است: «خوشوقت هستیم که انتخابتان به عنوان رئیس پارلمان جمهوری عراق برادر را به محضر شما تبریک گوییم. از مولا عزوجل می خواهیم شما را موفق گرداند، گام های شما را در مسیر آن چه خیر مردم عراق در آن است، استوار کند و آرزوی مردم عراق را در امنیت، ثبات و شکوفایی در سایه دولت جدید، محقق کند.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید