مدارس بین المللی در منطقه خلیج 6 میلیارد دلار درآمد دارند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

گسترش مدارس بین المللی در کشورهای خلیج ادامه دارد، و یک روزنامه سعودی روز سه شنبه 12 آگوست 2014 گزارش داد، این منطقه از نظر رشد مدارس بین المللی مقام دوم جهان را داراست. شهریه 982 مدرسه بین المللی در منطقه خلیج با یک میلیون دانش در سال به 6 میلیارد دلار می رسد.

به نوشته روزنامه "سعودی گازت"، داده های آماری مدارس بین المللی خلیج در تحقیقی از سوی "گروه مشاوران مدارس بین المللی (ISC)" آمده که موسسه ای پیشرو در زمینه آموزش جهانی است. گزارش کامل این تحقیق قرار است در "همایش آموزشی مدارس بین المللی خصوصی"، که بزودی در شهر دبی برگزار خواهد شد، ارائه گردد.

به گزارش خبرگزاری رسمی امارات (وام)، بر اساس تحقیق موسسه ISC، کشور امارات متحده عربی با 439 مدرسه بین المللی در میان کشورهای خلیج مقام اول را دارد، و سعودی با 195، قطر با 130 ، کویت با 80 و عمان با 58 مدرسه در جایگاه بعدی قرار دارند.

بر اساس تحقیق ISC، منطقه شرق آسیا هم اکنون بیشترین رشد مدارس بین المللی را داراست، و پس از آن منطقه خلیج و منطقه آمریکای جنوبی قرار دارند.

در مدارس بین المللی معمولا تدریس به زبان انگلیسی است و کتابهای درسی، بسته به سیستم آموزشی هر مدرسه، از منابع بین المللی تامین می شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید