.
.
.

پیامک اسرائیل به ساکنان غزه: خانه های خود را فورا تخلیه کنید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

ارتش اسرائیل روز دوشنبه 28 ژوئیه با ارسال پیامک و تماس تلفونی از هزاران فلسطینی ساکن محله های حومه شهر غزه خواست خانه های خود را فورا تخلیه کنند.

به گزارش العربیه به نقل از خبرگزاری فرانس پرس از بیت المقدس، در پی کشته شدن 4 مستعمره نشین در جنوب اسرائیل در اثر سقوط یک گلوله خمپاره شلیک شده از غزه، این هشدار داده شده است.

بر اساس این گزارش، ارتش اسرائیل در بیانیه ای اعلام کرد:" لحظاتی پیش از طریق تماس تلفنی با ساکنان غیر نظامی محله های شجاعیه، الزیتون و جبالیا و ارسال پیامک، از آنها خواسته شده تا فورا منازل مسکونی خود را تخلیه کرده به مناطق مرکزی شهر غزه بروند."

این محلات در شمال، جنوب و شرق غزه واقع هستند و تاکنون بارها توسط اسرائیل بمباران شده اند.

به گزارش رسانه های اسرائیلی به دنبال انفجار یک گلوله خمپاره شلیک شده از نوار غزه به سوی جنوب اسرائیل، حداقل چهار غیرنظامی اسرائیلی کشته شده اند.

در همین حال رادیوی سراسری و شبکه 10 تلویزیون اسرائیل گزارش دادند، این چهار شخص به دنبال سقوط گلوله خمپاره روی شورای منطقه اشکول در نزدیکی مرز جنوبی اسرائیل با غزه کشته شدند.

رادیوی سراسری اسرائیل در ادامه افزود، 12 تن دیگر در پی سقوط گلوله خمپاره در نزدیکی مستعمره نشین پیری واقع در شش کیلومتری مرز غزه زخمی شده اند.


بیشترین بازدید موضوعات مهم