فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • حمله مسلحانه در شهر بنی سویف مصر 5 کشته بر جای گذاشت

  دو روز پیش از برگزاری مراسم سالگرد انقلاب 25 ژانویه

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  تلویزیون رسمی مصر روز پنجشنبه 23 ژانویه 2014 اعلام کرد در جریان حمله مسلحانه علیه یک ایست بازرسی در شهر بنی سویف مصر ، 5 نیروی امنیتی کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند.

  به گزارش العربیه ، نیروهای امنیتی مصر ، پس از این حمله با حضور در محل حادثه ، ورودی های شمالی استان بنی سویف را بسته اند.

  شاهدان عینی می گویند دو فرد مسلح ناشناس در حالی که سوار بر موتور سیکلت بودند ، به سمت ایست بازرسی تیر اندازی کردند. به گفته شاهدان این حادثه به کشته شدن 5 تن انجامید.

  اجساد کشته شدگان این حمله به بیمارستان شهر بنی سویف منتقل شده اند. نیروهای امنیتی مصر جهت پاکسازی ، در محل حادثه حضور پیدا کردند.

  منابع پزشکی در بنی سویف انتقال اجساد به بیمارستان این شهر را تایید کرده اند. وزارت کشور مصر هنوز گزارشی درباره این حادثه منتشر نکرده است.

  این حادثه دو روز پیش از برگزاری مراسم سالگرد انقلاب 25 ژانویه اتفاق افتاد. نیروهای امنیتی و پلیس مصر برای جلوگیری از هرگونه حادثه ای ، در مناطق مختلف شهرهای این کشور مستقر شده اند.

  از زمان برکناری محمد مرسی از ریاست جمهور ، تاکنون بیش از 250 نفر از نیروهای پلیس و ارتش مصر در حملات مسلحانه جان خود را از دست دادند.

  تبلیغات