مخالفان سوری به قتل عام مردم توسط رژیم اسد در جنوب دمشق هشدار دادند

در پی انتقال هزاران توپ و تانک به مناطق مشرف بر حومه دمشق توسط رژیم اسد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ائتلاف ملی مخالفان سوری، روز شنبه 2-11-2013 نسبت به احتمال قتل عام مجدد مردم غیر نظامی در حومه جنوبی دمشق به دست نیروهای اسد هشدار داد.

به گزارش تلویزیون العربیه به نقل از ائتلاف ملی مخالفان سوری، رژیم اسد هزاران تانک و توپ و دیگر اسلحه سنگین را برای هجوم به مناطق مسکونی مخالفان در حومه دمشق آماده کرده است.

طبق این گزارش ارتش اسد همچنین دهها هزار نفر از نیروهای ذخیره خود را برای هجومی گسترده به مناطق مخالفان درحومه جنوبی دمشق آماده کرده است.

ائتلاف ملی مخالفان سوری در بیانه خود گفته است رژیم اسد پس از اینکه دریافت که طی یکسال نتوانست در برابر مقاومت انقلابیون پیروز شود و این مناطق را بازپس گیرد، اینک در آستانه برگزاری کنفرانس ژنو2 تلاش دارد که با ویران کردن کامل مناطق مسکونی بوسیله بمباران هوایی و شلیک موشک های زمین به زمین، خمپاره، توپ و تانک این مناطق را به هر قیمتی بازپس گیرد تا با گرفتن چند منطقه از مخالفان به جهانیان وانمود کند که بر مخالفان پیروز شده و به انقلاب مردم سوریه پایان داده است.

در این بیانیه ائتلاف ملی مخالفان سوری به جامعه جهانی هشدار دادند که در صورت هجوم نیروهای اسد و حامیان آن به مناطق حومه جنوبی دمشق هزاران تن از مردم غیر نظامی سوریه به دست آنها قتل عام خواهند شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید