کشته شدن یک هوادار "بارسلونا" توسط هوادار "رئال مادرید" در عراق

این حادثه توجه و شگفتی مطبوعات اسپانیا را برانگیخت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک جوان عراقی هوادار تیم بارسلونای اسپانیا به دنبال مشاجره با دوست خود که تیم رقیب، یعنی "رئال مادرید" را تشویق می کرد، او را در یکی از سالن های ورزشی شهرستان مدائن در نزدیکی پایتخت، بغداد به قتل رساند.


به دنبال انتشار این خبر در روزنامه های محلی عراق مطبوعات اسپانیا ضمن درج خبر حادثه، نسبت به رفتار قاتل اظهار شگفتی کردند.
به نوشته روزنامه عراقی "الزمان" چاپ لندن، یک منبع در وزارت کشور عراق گفته است هنگامی که درگیری میان این دو دوست هوادار تیم های اسپانیایی بارسلونا و رئال مادرید در سالن ورزشی منطقه جعاره در شهرستان مدائن شدت گرفت، هوادار رئال مادرید با چاقو به هوادار بارسلونا حمله کرده با زدن ضربات متعددی او را به قتل رساند.


این منبع افزود افرادی که در سالن ورزشی حضور داشتند جانی را دستگیر کرده و به پلیس تحویل دادند که بازجویی با وی ادامه دارد.
به گزارش روزنامه الزمان این نخستین باری نیست که حوادثی از این قبیل میان هوادارن دو تیم یادشده اسپانیایی، در منازل، قهوه خانه ها و سالن های ورزشی عراق اتفاق می افتد . بر اساس گزارش های دریافتی مشهورترین حادثه سال گذشته در یک قهوه خانه در استان کربلا به وقوع پیوست که طی آن هواداران دو تیم با استفاده از چاقو به جان یکدیگر افتادند . در پی آن حادثه تعداد زیادی به شدت زخمی گردیده در بیمارستان بستری شدند.


دو تیم بارسلونا و رئال مادرید همانند بسیاری از دیگر کشورهای عربی در عراق نیز از محبوب بالایی برخوردار هستند، بطوری که هنگام پخش زنده مسابقه میان این دو تیم از تلویزیون، قهوه خانه ها، رستورن ها و سالن های ورزشی این کشور پر از تماشگرانی می شود که گاهی برخوردهای آنها منجر به حوادث ناخوشآیندی می گردد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید