فرمانده کل ارتش ایران: به سوی چند شی پرنده در اصفهان تیراندازی کردیم

منابع امنیتی و دولتی در اسرائیل به روزنامه «جروزالم پست» گفتند، تل‌آویو عامل حمله به ایران در بامداد جمعه 31 فروردین است اما «به ‌دلایل راهبری» مسئولیت این حمله را برعهده نخواهد گرفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد، نیروهای مسلح این کشور بامداد جمعه 31 فروردین به سوی «چند شی پرنده» در اصفهان تیراندازی کردند.

به گزارش «نور نیوز»، رسانه نزدیک به شورای عالی امنیت ایران، موسوی درباره پاسخ تهران به این حمله گفت، اسرائیل «پیش از این» واکنش ایران را دیده است.

گزارش‌ها حاکی از پرواز چند شی ناشناس در اطراف پایگاه شکاری اصفهان و فعال‌شدن پدافند هوایی جمهوری اسلامی در بامداد جمعه است.

اسرائیل تاکنون مسئولیت این حملات را برعهده نگرفته است.

منابع امنیتی و دولتی در اسرائیل به روزنامه «جروزالم پست» گفتند، تل‌آویو عامل حمله به ایران در بامداد جمعه 31 فروردین است اما «به ‌دلایل راهبری» مسئولیت این حمله را برعهده نخواهد گرفت.

شبکه 12 تلویزیون اسرائیل اعلام کرد که وزارت خارجه اسرائیل از نمایندگان خود در خارج از کشور خواست در مورد آنچه در ایران رخ داده اظهار نظر نکنند.

از سویی یک مقام آمریکایی در گفت‌وگو با «آکسیوس» گفت: «اسرائیل به واشینگتن اطلاع داده بود که به حمله ایران پاسخ می‌دهد و ما از اتفاقی که در اصفهان افتاد شگفت‌زده نشدیم.»

این مقام آمریکایی همچنین نسبت به خطرات ناشی از حملات متقابل اسرائیل و ایران ابراز نگرانی کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید