لوفت‌هانزا پروازهای خود از مبدا و به مقصد تهران را تا 13 آوریل تعلیق کرد

علی خامنه‌ای، رهبر ایران روز چهارشنبه گفت که «اسرائیل باید مجازات شود و خواهد شد»

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

شرکت هواپیمایی مسافری آلمانی «لوفت‌هانزا» اعلام کرد که لغو پروازهای فرانکفورت به تهران را به دلایل امنیتی تا 13 آوریل تمدید می‌کند.

«لوفت‌هانزا» پیشتر با اشاره به احتمال حمله موشکی ایران به اسرائیل اعلام کرده بود «به دلیل وضعیت فعلی در خاورمیانه» پروازهای خود به مقصد و از مبداء تهران را از 6 تا 11 آوریل به حالت تعلیق درمی‌آورد.

به گزارش «رویترز»، سخنگوی لوفت‌هانزا چهارشنبه گفت: «ما دائماً اوضاع خاورمیانه را تحت نظر داریم و با مقامات در تماس نزدیک هستیم. ایمنی مسافران و خدمه ما اولویت اصلی لوفت‌هانزاست.»

به گفته این خبرگزاری، پس از حمله موشکی اول آوریل اسرائیل به ساختمان [مجاور] کنسولگری ایران در دمشق که منجر به قتل شماری از اعضای سپاه پاسداران ایران شد، آمریکا و اسرائیل و کشورهای منطقه در وضعیت آماده‌باش جنگی بوده‌اند.

علی خامنه‌ای، رهبر ایران روز چهارشنبه گفت که «اسرائیل باید مجازات شود و خواهد شد». بلافاصله یسرائیل کاتس، وزیر خارجه اسرائیل، در حساب «ایکس» خود نوشت اگر ایران از خاک خود به اسرائیل حمله کند، اسرائیل نیز به خاک ایران حمله می‌کند.

«بلومبرگ» عصر چهارشنبه با استناد به منابع امنیتی آمریکایی و اسرائیلی گزارش داد که ایالات متحده و متحدانش معتقدند که حمله موشکی یا پهپادی به اسرائیل توسط ایران یا نیروهای نیابتی آن «قریب‌الوقوع» است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید