خبرگزاری «میزان» در واکنش به ویدئوی جنجالی یکتا ناصر: موضوع عنوان‌شده آدم‌ربایی نیست

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یکتا ناصر، بازیگر ایرانی شناخته‌شده سینما، در شب تحویل سال 1403 در ویدئویی، پرده از اختلافات خود با همسرش، منوچهر هادی و حضانت دخترش برداشت.

این بازیگر در این ویدئو که در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرد با نمایش سفره هفت‌سین و فضای خانه‌اش می‌گوید که دخترش صوفیا، توسط پدرش «دزدیده» شده است.

این بازیگر سینما در این ویدئو با وضعیتی پریشان، گفت در مراجعه به کلانتری، به او اعلام شده برای ثبت شکایت باید بعد از تعطیلات نوروز مراجعه کند.

بلافاصله بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی به انتشار این ویدئو و موارد مطرح شده توسط یکتا ناصر واکنش نشان‌ دادند و بسیاری از خبرگزاری‌های ایران نیز به ویدئوی این بازیگر سینما پرداختند، در نهایت کمتر از 24 ساعت، خبرگزاری «میزان»، خبرگزاری رسمی قوه قضاییه نیز واکنش نشان داد.

میزان اعلام کرد: «آنطور که یکتا ناصر روایت می‌کند؛ مطابق توافق صورت گرفته روز سه‌شنبه خانم ناصر دخترش را به همسر سابقش تحویل داده و قرار بوده است روز چهارشنبه همسر سابق خانم ناصر دختر را به او تحویل دهد که این موضوع رخ نمی‌دهد».

میزان افزود که تاکنون یکتا ناصر مراجعه‌ای به دادگستری نداشته و صرفا شکایت خود را در کلانتری ثبت کرده و پرونده در حال پیگیری است.

در ادامه توضیحات این خبرگزاری آمده است: «در حال حاضر موضوع عنوان‌شده فقدان یا آدم‌ربایی نیست و آنطور که خانم یکتا ناصر اعلام نموده حضانت با وی بوده و حسب دستور موقت دادگاه خانواده پدر حق ملاقات هفته‌ای یک ساعت در کلانتری را داشته است با توجه به سن دختر مشترک که هفت سال و سه ماه است و ادعای خانم ناصر مبنی بر اخذ دستور موقت از دادگاه در این خصوص در صورت صحت ادعای خانم ناصر یکتا، به شکایت خانم یکتا ناصر در خصوص عدم تحویل طفل سپرده شده در موعد و مکان مقرر برابر مقررات رسیدگی می‌شود».

یکتا ناصر، بازیگر شناخته‌شده ایرانی است که در دهه هفتاد شمسی، زمانی که 19 ساله بود با بازی در مجموعه تلویزیونی گلهای کاغذی پا به عرصه بازیگری گذاشت، او تا کنون بازی در بیش از 20 فیلم سینمایی و ده مجموعه تلویزیونی را در کارنامه دارد؛ همسر سابق او، منوچهر هادی، یکی از کارگردان‌های شناخته شده سینماست که بیش از ده فیلم سینمایی و تله‌‌فیلم را کارگردانی کرده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید