خامنه‌ای از قاآنی خواست حمایت از گروه‌های نیابتی در منطقه ادامه یابد

جمهوری اسلامی برای توصیف گروه‌های شبه‌نظامی نیابتی تحت حمایت خود در کشورهای منطقه از اصطلاح «جبهه مقاومت» استفاده می‌کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه دهم دی، از اسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران خواست حمایت از گروه‌های نیابتی در منطقه ادامه یابد.

این ظهارات اخامنه‌ای در دیدار با حسین سلامی، فرمانده کل سپاه، قاآنی و خانواده قاسم سلیمانی ایراد شد که در آن گفت: «مقاومت نزدیک به سه ماهه غزه به علت وجود جبهه مقاومت است».

رهبر جمهوری اسلامی خطاب به اسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران خواست «خط تقویت جبهه مقاومت همچنان ادامه یابد».

جمهوری اسلامی برای توصیف گروه‌های شبه‌نظامی نیابتی تحت حمایت خود در کشورهای منطقه از اصطلاح «جبهه مقاومت» استفاده می‌کند.

گفتنی است در چنین روزهایی در 2 ژانویه 2020، قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه پاسداران به همراه ابومهدی المهندس، معاون «حشد الشعبی» در یک‌ حمله هوایی توسط نیروهای آمریکایی در نزدیکی فرودگاه بغداد کشته شد.

این اظهارات رهبر جمهوری اسلامی، در حالی بیان شد که روز پنجشنبه گذشته، رضی موسوی، فرمانده ارشد سپاه پاسداران ایران در سوریه و از دستیاران قاسم سلیمانی كه دوشنبه گذشته در یک حمله موشکی اسرائيل به منزلش در دمشق كشته شد، پس از اقامه نماز میت بر وی توسط خامنه‌ای، با حضور مقامات نظامی و کشوری تشییع شد.

مقامات نظامی ایران در حاشیه مراسم تشییع رضی موسوی، با متهم کردن اسرائیل به ترور او، تهدید به انتقام کردند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید