فرمانده سپاه قدس و هماهنگ‌کننده نظامی ایران و سوریه در حمله هوایی اسرائیل کشته شد

افسر ارشد نظامی ایرانی کشته شده در حمله هوایی اسرائیل به حومه دمشق از همراهان «قاسم سلیمانی»، فرمانده پیشین سپاه قدس بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

سرتیپ پاسدار «سیدرضی موسوی»، از فرماندهان ارشد نیروی قدس سپاه پاسداران ایران در حمله هوایی اسرائیل به منطقه سیده زینب در حومه دمشق کشته شد.

رسانه‌های ایران دوشنبه 4 دی از کشته شدن سرتیپ پاسدار «سیدرضی موسوی»، یکی از فرماندهان سپاه پاسداران ایران در حمله هوایی اسرائیل به منطقه سیده زینب در حومه دمشق خبر دادند.

در این‌ گزارش‌ها همراه با نشر تصاویری آمده است که سیدرضی موسوی از جمله قدیمی‌ترین مستشاران سپاه پاسداران ایران در سوریه و از همراهان «قاسم سلیمانی»، فرمانده پیشین سپاه قدس بود.

در رسانه‌های ایران همچنین گفته شده که این فرمانده نظامی ارشد ایرانی در محل اقامت خود در منطقه سیده زینب هدف بمباران جنگنده‌های اسرائیلی قرار گرفته است.

لحظاتی پیش از آن خبرگزاری «رویترز» نیز به نقل از دو منبع امنیتی از کشته شدن «سیدرضی موسوی»، از فرماندهان ارشد سپاه قدس و هماهنگ‌کننده نظامی ایران و سوریه در حمله هوایی اسرائیل به منطقه سیده زینب در حومه دمشق خبر داد.

سپاه پاسداران ایران در واکنش به کشته شدن سرتیپ پاسدار «سیدرضی موسوی»، از فرماندهان ارشد نیروی قدس ایران در سوریه، تهدید کرد که اسرائیل بهای گزافی خواهد پرداخت.

ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران در واکنش به خبر کشته شدن «سیدرضی موسوی» از فرماندهان ارشد نیروی قدس سپاه پاسداران ایران در حمله اسرائیل به سوریه، با بیان این‌که «سیدرضی» از همراهان «قاسم سلیمانی» بوده، تهدید کرد که اسرائیل «قطعا تاوان» این اقدام خود را خواهد داد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید