افزایش شمار جان‌باختگان حادثه کمپ ترک اعتیاد لنگرود به 36 نفر

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

محمدتقی آشوبی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان اعلام کرد یکی دیگر از مجروحان حادثه آتش‌سوزی لنگرود که در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سوانح و سوختگی «ولایت» رشت بستری بود، جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری «ایرنا»، مصدومی که عصر شنبه جان باخت، چهل و پنج ساله بود و پس از سوختگی شدید در آتش‌سوزی مرکز ترک اعتیاد «یک گام تا رهایی» لنگرود، در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان ولایت رشت بستری بود.

بنابر اعلام آشوبی از مجموع 15 مصدوم آتش‌سوزی که به بیمارستان ولایت منتقل شده بودند، تاکنون چهار نفر جان خود را از دست داده‌اند، 6 نفر پس از دریافت خدمات درمانی از بیمارستان ترخیص شده‌ و 5 نفر دیگر همچنان بستری هستند.

این مرکز ترک اعتیاد، ساعت 5 و 45 دقیقه صبح جمعه 12 آبان دچار آتش‌سوزی شد و سی و دو نفر در همان روز حادثه جان باختند.

محمد جلایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان پیشتر به خبرگزاری «فارس» گفته بود علت آتش‌سوزی در بررسی‌های اولیه آتش گرفتن بخاری، سرایت آتش به پرده و نهایتاً آتش سوزی کل ساختمان در عین غافلگیری مددجویان و مسؤولان‌ کمپ بوده‌ است، اما فرمانده انتظامی گیلان و دادستان رشت چهارشنبه هفدهم آبان، اعلام کردند که یک مددجوی سابق این مرکز ترک اعتیاد را به اتهام «آتش زدن عمدی» آن، بازداشت کرده‌اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید