اختصاصی «العربیه»؛ چاقوکشی در تمرینات باشگاه صنعت نفت آبادان

یکی از بازیکنان نفت آبادان به «العربیه» گفت که دو برادر بزرگ‌تر میثم داودپور، بازیکن نفت آبادان برای سرمربی این تیم چاقو کشیدند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

بنا به گفته منابع خبری «العربیه»، دو برادر بزرگ‌تر میثم داودپور، بازیکن فصل گذشته صنعت نفت آبادان به نام‌های عادل و مهدی داودپور به‌همراه عادل حردانی، لیدر این باشگاه پس از درگیری لفظی و تهدید عبدالله ویسی برای این سرمربی چاقو‌ کشیدند.

عبدالله ویسی که در هفته‌های ما قبل پایانی لیگ برتر به‌عنوان سرمربی نفت آبادان منصوب شده بود و موفق شد که این تیم را در این رقابت‌ها نگه دارد، در روزهای گذشته و پیش از آغاز تمرینات آماده‌سازی آبادانی‌ها به میثم داودپور اعلام کرده بود در فصل آینده پیراهن نفت آبادان را به تن نمی‌کند که همین امر باعث شد تا این بازیکن به‌همراه برادران و لیدر این باشگاه با ویسی درگیر شوند.

تارنمای «طرفداری»، عصر چهارشنبه 14 تیر در خبری اختصاصی نوشت که شایعه شده بود روز گذشته در تمرین آبادانی‌ها یک لیدر به همراه چند فرد ناشناس پس از دعوای لفظی با عبدالله ویسی برای این سرمربی چاقو کشی کرده‌اند که خوشبختانه اتفاق ناگواری رخ نداد و این قائله ختم به‌خیر شد.

یکی از بازیکنان نفت آبادان که نخواست نامش فاش شود به «العربیه» گفت: «میثم داودپور چند سالی است که با استفاده از رانت، درگیری و تهدید سرمربیان قبلی نفت آبادان، با این باشگاه قرارداد امضا می‌کرد.»

این منبع همچنین گفت که عادل و مهدی داودپور در زمان سرمربیگری نادر دست‌نشان نیز برای این سرمربی مازندرانی اسلحه و چاقو کشیده بودند.

عادل برادر میثم داودپور
عادل برادر میثم داودپور

باشگاه نفت آبادان پس از حواشی ایجاد شده اعلام کرد تا اطلاع ثانوی تمرینات این تیم بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود.

عبدالله ویسی نیز پس از اتفاقات اخیر، آبادان را به مقصد اهواز ترک کرده و مشخص نیست قصد استعفا از سمت خود را دارد یا خیر.

میثم داودپور در سال 1389 وارد آکادمی نفت آبادان شد و در فصل 90-1389 زیر نظر مسلم زاده‌خلیفه عضوی از تیم نونهالان این تیم در لیگ برتر کشور بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید