وقوع «آتش‌سوزی سنگین» در نیروگاه برق «عباسپور» اصفهان

منصور شیشه‌فروش: با توجه به حریق سنگین در این نیروگاه تمام 27 ایستگاه آتش‌نشانی همراه تانکر‌های آب شهرداری به محل اعزام و آتش‌نشانی‌های درچه، نجف‌آباد و خمینی‌شهر هم به حالت آماده‌باش درآمدند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

خبرگزاری‌های ایران از وقوع یک «آتش‌سوزی سنگین» در نیروگاه برق «عباسپور» در درچه اصفهان خبر دادند.

خبرگزاری «مهر» در گزارشی با انتشار ویدیوهای آتش‌‌سوزی اعلام کرد که این نیروگاه برق در غرب اصفهان سه‌شنبه، 19 اردیبهشت دچار حریق شده است.

یک مقام مسئول در شهرداری اصفهان نیز در گفت‌وگو با خبرنگار مهر گفت: «آتش‌سوزی نیروگاه عباسپور ساعت 16:28 به وقت محلی به ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اصفهان اعلام شد که خودروهای آتش نشانی به محل اعزام شدند.»

خبرگزاری «رویترز» نیز سه‌شنبه نوزدهم اردیبهشت به نقل از رسانه‌های ایران از وقوع آتش‌سوزی بزرگی در نیروگاه «عباس‌پور» در اصفهان خبر داد.

رسانه‌های ایران به نقل از مقامات مسئول این حریق را «فوق‌العاده سنگین» گزارش کرده به‌طوری که تمام اطفائیه‌های سنگین از ایستگاه‌های آتش‌نشانی شهر به محل حادثه اعزام شده است.

همزمان «باشگاه خبرنگاران جوان»، وابسته به صداوسیمای ایران، به نقل از مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان نوشت که این آتش‌سوزی در «برج خنک‌کننده نیروگاه» اتفاق افتاده است.

منصور شیشه فروش همچنین افزود: «با توجه به حریق سنگین در این نیروگاه تمام 27 ایستگاه آتش‌نشانی همراه تانکر‌های آب شهرداری به محل اعزام و آتش‌نشانی‌های درچه، نجف‌آباد و خمینی‌شهر هم در حال آماده‌باش هستند.»

باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از این مقام شهری، از «مهار» آتش‌سوزی خبر داده و اعلام کرد: «حریق حادثه جانی نداشت و کارشناسان در حال بررسی علت حادثه هستند.»
این نیروگاه پیشتر نیز در تیرماه 1399 به‌دلیل انفجار یک ترانس جریان برق به دلیل فرسودگی، دچار سانحه شده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید