رئیس پلیس اطلاعات جوانرود کشته شد

جوانرود در هفته‌های گذشته و در جریان خیزش سراسری مردم ایران علیه جمهوری اسلامی یکی از شهرهایی بود که شاهد اعتراضات گسترده مردمی و تجمعات شبانه‌روزی مردم بوده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

شهرام حیدری، رئیس پلیس اطلاعات شهرستان جوانرود که پیشتر در جریان یک درگیری مسلحانه مجروح شده بود، شامگاه جمعه 4 بهمن، بر اثر «شدت جراحات وارده» جان خود را از دست داد.

به گفته رسانه‌های داخلی، سرهنگ شهرام حیدری، 29 آذر سال جاری، در جریان تعقیب و گریز با «قاچاقیان» درگیر و مجروح شده و پس از آن به بیمارستانی در کرمانشاه منتقل شد.

خبرگزاری «ایرنا» گزارش داده است، به علت وخامت شرایط جسمی، حیدری به بیمارستانی در تهران منتقل شد، اما تلاش 45 روزه پزشکان برای نجات جان او موفقیت‌آمیز نبود.

جوانرود در هفته‌های گذشته و در جریان خیزش سراسری مردم ایران علیه جمهوری اسلامی یکی از شهرهایی بود که شاهد اعتراضات گسترده مردمی و تجمعات شبانه‌روزی مردم بوده است.

سپاه پاسداران پیشتر برای مقابله با اعتراضات در این شهر اقدام به برقراری جو شدید نظامی - امنیتی کرد.

کسبه و بازاریان جوانرود نیز در اعتراض به سرکوب شدید نیروهای حکومتی اعتصابات گسترده‌ای را در این شهر آغاز کردند.

خیزش سراسری مردم ایران علیه جمهوری اسلامی پس از آن آغاز شد که پلیس امنیت اخلاقی موسوم به «گشت ارشاد»، مهسا (ژینا) امینی، شهروند کرد ایرانی را به بهانه عدم رعایت حجاب اجباری در بازداشتگاه به قتل رساند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید