نماینده مجلس ایران: یکی از وزرای روحانی در ارتباط با اکبری بازداشت شد

علیرضا اکبری شنبه 25 دی به اتهام «افساد فی‌الارض و اقدام گسترده علیه امنیت داخلی و خارجی کشور» از طریق «جاسوسی» برای دستگاه اطلاعاتی بریتانیا اعدام شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

جواد کریمی‌قدوسی، عضو مجلس ایران ادعا کرد که یکی از وزرای دولت حسن روحانی، رئیس جمهوری سابق ایران که با علیرضا اکبری ⁧در ارتباط بوده، هم‌اکنون در زندان است.

قدوسی، شنبه یکم بهمن با اظهار این ادعا در صفحه توییتر خود، نام وزیر زندانی را اعلام نکرد.

علیرضا اکبری، شهروند دو تابعیتی ایرانی-بریتانیایی و معاون پیشین وزارت دفاع ایران، شنبه 25 دی به اتهام «افساد فی‌ الارض و اقدام گسترده علیه امنیت داخلی و خارجی کشور» از طریق «جاسوسی» برای دستگاه اطلاعاتی بریتانیا اعدام شد.

در همین رابطه، محمود واعظی، رئیس دفتر روحانی با تکذیب این ادعا گفت: «اگر یکی از اعضای دولت و وزرا در زندان بودند قطعا من در جريان قرار می‌گرفتم اما هيچ كس در زندان نيست.»

واعظی ادامه داد، اكبری با «هيچ‌ یک از وزرای دولت روحانی ارتباطی نداشته» و تنها «ارتباط محدودی با دبيرخانه شورای عالی امنيت ملی» داشته است.

بنا به گزارش رسانه‌های ایرانی، اکبری به علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران نزدیک بوده و یکی از اتهامات منتسب به او، انتقال برخی اطلاعات از شمخانی به دستگاه امنیت خارجی بریتانیا بوده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم