چهار عضو سپاه پاسداران در سراوان کشته شدند

از زمان آغاز خیزش سراسری مردم ایران علیه جمهوری اسلامی گزارش‌های مختلفی درباره کشته‌شدن اعضای سپاه پاسداران و نیروهای بسیج در شهرهای مختلف ایران منتشر شده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

چهار عضو نیروی زمینی سپاه پاسداران در جریان یک «درگیری» با گروه‌های مخالف جمهوری اسلامی در سراوان کشته شدند.

روابط عمومی «قرارگاه قدس جنوب شرق» در استان سیستان و بلوچستان، هویت این چهار عضو «نیروهای تیپ 44 قمر بنی هاشم» را ستوان‌دوم محمد گودرزی، رحیم‌بخش پرکی، حمیدرضا عابدی و محمود نیک‌خواه‌زاده اعلام کرده است.

سپاه بدون این‌‌که مسئولیت این عمل را متوجه گروه خاصی کند، ادعا کرده است که نیروهای حکومتی جمهوری اسلامی در جریان این درگیری، «حضور مقتدرانه» به عمل آورده و با «حجم سنگین آتش» ضاربان را به «خاک پاکستان» متواری کرده‌اند.

کشته‌شدن این چهار عضو سپاه در حالی صورت می‌گیرد که حسینعلی فراهی، فرمانده هنگ مرزی سراوان، روز گذشته اعلام کرده بود که نیروهای هنگ مرزی موفق شده‌اند تا از ورود اعضای یک گروه مخالف جمهوری اسلامی به خاک ایران جلوگیری کنند.

به گزارش «ایسنا»، فراهی، یک روز پیش از کشته‌شدن این چهار عضو سپاه مدعی شده بود که نیروهای حکومتی جمهوری اسلامی «با اقدامی رزمی و تاکتیکی» افراد مسلح را وادار کرده‌اند تا به خاک پاکستان بازگردند.

از زمان آغاز خیزش سراسری مردم ایران علیه جمهوری اسلامی گزارش‌های مختلفی درباره کشته‌شدن اعضای سپاه پاسداران و نیروهای بسیج در شهرهای مختلف ایران منتشر شده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید