جسد دنیا فرهادی دانشجوی ایذه‌ای مفقود‌شده در کارون کشف شد

در سال‌های گذشته برخی از شهروندان اهوازی حاضر در اعتراضات پیشین برای مدتی مفقود شده و بعدها جسد آنها در کارون یافته می‌شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

جسد «دنیا فرهادی» دانشجوی ایذه‌ای ساکن اهواز، بعدازظهر پنج‌شنبه 24 آذر پس از هشت روز مفقودی در پایین‌دست رودخانه کارون توسط اهالی روستای مظفریه پیدا شد.

این دانشجوی 22 ساله رشته معماری در دانشگاه آزاد اهواز، چهارشنبه 16 آذر بر روی پل کابلی اهواز مفقود شده بود و روز گذشته محسن فرهادی، پسر عموی دنیا کشف جسد او را تایید کرد.

پیشتر پسر عموی دنیا از وجود «خون» در محل و ساعت اختفای او بر روی پل کابلی خبر داده و احتمال خودزنی یا «حادثه دیگر» را ممکن دانسته بود.

به گفته محسن فرهادی، شاهدان عینی ساعت 22 شب اختفای دنیا، دختری را دیدند که خود را از روی پل پرتاب می‌کند. او بعدها گفت که روایت شاهدان‌ متناقض بوده و پل کابلی هم فاقد دوربین است تا بتوان روایت آنها را تایید کرد.

پس از گسترش اعتراضات سراسری در ایران به‌ویژه اعتراض دانشجویان، بسیاری از آنها بازداشت شده و اطلاعی از آنها منتشر نشده است.

پیشتر هم مسئولان دانشگاه طباطبایی تهران از خودکشی «شهاب‌الدین هاشمی»، دانشجوی این دانشگاه خبر داده بودند.

در سال‌های گذشته نیز برخی از شهروندان اهوازی حاضر در اعتراضات پیشین برای مدتی مفقود شده و بعدها جسد آنها در کارون یافته می‌شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید