مولوی عبدالحمید: اعتراضات سراسری با اعدام معترضان به پایان نمی‌رسد

بر اساس گزارش‌ها از سیستان و بلوچستان، نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی در شهرستان خاش به طور گسترده در حال گشت‌زنی هستند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

عبدالحمید اسماعیل‌زهی، امام جمعه مسجد مکی زاهدان در اظهاراتی با انتقاد از اعدام محسن شکاری، یکی از بازداشت‌شدگان اعتراضات سراسری در ایران، تأکید کرد که این اعتراضات با قتل و اعدام معترضان به پایان نمی‌رسد.

مولوی عبدالحمید، جمعه 18 آذر در خطبه نماز جمعه، خاطرنشان کرد که بسیاری از نیروهای حکومتی معترضان بی‌گناه را به قتل رسانده‌اند، اما جمهوری اسلامی تاکنون اقدامی برای مجازات آن‌ها انجام نداده است.

امام جمعه مسجد مکی زاهدان ضمن توصیه به مقامات جمهوری اسلامی برای پذیرش اشتباهات خود، تصریح کرد که این حکومت در حل مسئله پرونده هسته‌ای عاجز مانده است.

به گفته مولوی عبدالحمید، «عوامل نفوذی» هفته گذشته در بین معترضان زاهدانی حضور داشته و در جریان اعتراضات اقدام به تخریب اموال عمومی کردند. مولوی عبدالحمید خبر داد که این عوامل نفوذی توسط نیروی انتظامات مسجد مکی زاهدان شناسایی و بازداشت شدند.

امام جمعه مسجد مکی زاهدان در این زمینه جزئیات بیشتری ارائه نداد اما فعالان بلوچ پیشتر هشدار داده بودند، نیروهای حکومتی در زاهدان، هفته‌های گذشته اقدام به تخریب اموال عمومی از جمله بانک‌ها و مغازه‌ها کردند.

بر اساس گزارش‌ها از سیستان و بلوچستان، نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی، امروز در شهرستان خاش به طور گسترده در حال گشت‌زنی هستند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید