گزارش «گاردین» از شلیک عمدی ماموران به‌ صورت، چشم و اندام‌های جنسی زنان در ایران

بنا به اظهارات پزشکان گفت‌وگو کننده با «گاردین» عوامل و نیروهای سرکوب جمهوری اسلامی به‌دلیل داشتن عقده حقارت عمدا بخش‌های حساس اندام زنان ایرانی و چهره‌های آن‌ها را به گلوله‌های ساچمه‌ای هدف می‌گیرند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

روزنامه «گاردین»، چاپ بریتانیا در گزارشی تحقیقی از شلیک عمدی عوامل و نیروهای سرکوب‌ رژیم جمهوری اسلامی به صورت، چشم، پستان و اندام‌های جنسی زنان معترض در ایران خبر داد.

در گزارش روز پنج‌شنبه 17 آذر این روزنامه که در آن با ده پزشک از سراسر ایران گفت‌وگو شده، آمده است که نیروهای امنیتی به عمد صورت کودکان و اندام جنسی زنان و زیبایی چهره آنها را نشانه گرفته و هدف حمله گلوله‌های ساچمه‌ای خود قرار می‌دهند.

در همین‌باره یک پزشک که از کرج با گاردین گفت‌وگو کرده گفته است که نیروهای سرکوبگر عمدا بخش‌های حساس بدن زنان و صورت آن‌ها را نشانه می‌گیرند چون دارای عقده حقارت هستند و می‌خواهند عقده‌های جنسی خود را با شلیک به این زنان جوان تخلیه کنند.

یکی از پزشکانی که با گاردین صحبت کرده از مراجعه یک زن معترض به خود خبر داده که حدود ده مامور او را احاطه کرده و با شلیک 2 گلوله ساچمه‌ای به واژن او و حدود 20 گلوله به قسمت داخلی ران او، جان او را به خطر انداخته‌اند. این پزشک سن این زن جوان را حدود 20 سال اعلام کرده است.

گاردین همچنین از شلیک به سر و صورت و اندام‌های حیاتی مردان از فاصله نزدیک نیز خبر داده و نوشته است که این موضوع به‌منظور وارد کردن صدمات جدی و کشتن معترضان مرد صورت می‌گیرد.

بر اساس آخرین آمار، دست‌کم 470 معترض از جمله 63 کودک و 29 زن تابه‌حال به‌دست نیروهای سرکوب رژیم جمهوری اسلامی کشته شده‌اند.

پیش‌تر فرزاد صیفی‌کاران، روزنامه‌نگاری ایرانی ساکن هلند تصاویری از بدن زنان معترض در شهرهای کُردنشین را منتشر کرده بود که نشان می‌داد ماموران از پشت و از فاصله نزدیک به باسن و ران آن‌ها بیش از 3 یا 4 بار شلیک کرده‌اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید