فایل صوتی جانشین سازمان بسیج؛ نیروهای سرکوب خسته شده و اعتراضات ادامه دارد

یکی از حاضران در این جلسه با اشاره به خستگی نیروهای امنیتی می‌گوید علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی در دیدار با حسین اشتری، فرمانده انتظامی کشور، نیز گفته که به نیروهای خود اعلام کنید:« یک وقت خود را نبازید.»

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

فایل صوتی به دست آمده از جلسه گروهی از مدیران رسانه‌های وابسته به حکومت در نشستی با قاسم قریشی، جانشین سازمان بسیج، نشان می‌دهد نیروهای سرکوبگر خسته شده‌اند و اعتراضات و اعتصابات همچنان ادامه دارد.

تلوزیون «ایران اینترنشنال» با انتشار این فایل صوتی در گزارشی نوشت که این فایل را گروه هکری «بلک‌ریوارد» که از هک خبرگزاری فارس به دست آورده، در اختیار این شبکه قرار داد.

در فایل صوتی، مدیران رسانه‌های دولتی تاکید کردند که ۲۲ استان در روز ۲۴ آبان درگیر اعتصابات بازار شدند و میانگین تعطیلی بازار در این روز حدود ۷۰ تا ۱۰۰ درصد بوده است.

در این جلسه با اشاره به تجمعات دانشجویان در ۶۲ دانشگاه و دانشکده و تحصن در ۱۱ دانشگاه گفته شد که ۱۲ مورد حمله به پایگاه‌ها و حوزه‌های بسیج و همچنین دفاتر امامان جمعه در بیرجند، کنگان و یاسوکند،علی اصغر عنابستانی، نماینده سبزوار و نماینده سابق شهرستان گنبد حمله شده است.

در این جلسه یکی از فرماندهان بسیج می‌گوید که باید پایان اعتراضات اعلام شود اما فرد دیگری با خنده می‌گوید که اعتراضات همچنان ادامه دارد.

خستگی نیروهای سرکوب‌گر

یکی از حاضران در این جلسه با اشاره به خستگی نیروهای امنیتی می‌گوید علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی در دیدار با حسین اشتری، فرمانده انتظامی کشور، نیز گفته که به نیروهای خود اعلام کنید:« یک وقت خود را نبازید.»

در این جلسه مدیران رسانه‌های وابسته به حکومت خواستار افزایش حقوق نیروهای یگان ویژه نیروی انتظامی شده و می‌گویند: «اخبار خوبی درباره وضعیت نیروهای ناجا نداریم. خسته شدند و خیلی ناراضی‌اند. به ویژه با این وضعیتی که سیستان پیش آمد.»

جلسات اصلاح طلبان با مقامات

در این جلسه به دیدارهای شخصیت‌های موسوم به اصلاح‌طلب از جمله غلامحسین کرباسچی، الیاس حضرتی و مصطفی کواکبیان با مقامات دولتی اشاره شده و جانشین سازمان بسیج گفته که حضور نمایندگان رسانه‌های اصلاح‌طلب در جلسات شورای عالی امنیت ملی پررنگ‌تر است و همچنین در نماز جماعت خامنه‌ای در ظهرها، نیز بیشترین حاضران اصلاح‌طلب هستند.

در این جلسه همچنین گفته شد که اصلاح‌طلبان دیدارهای جداگانه‌ای با رئیسی، اژه‌ای و شمخانی داشته‌اند و دبیر شورای عالی امنیت ملی، در این دیدارها پیش بینی کرده که تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی افزایش خواهد یافت و روی عملیات رسانه‌ای سرمایه‌گذاری ویژه‌تری خواهد شد.

بر اساس این گزارش، علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی، در جلسه با مدیران رسانه‌ها اعلام کرده که «ما در جنگ شناختی، ادراکی و رسانه ای شکست کامل خوردیم.»

در قسمت دیگری از این فایل با نقل قول قول از علی شمخانی گفته می شود که ۷۰ درصد مردم ایران اعتقاد دارند، وضعیت معیشتی رو به افول است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید