تجمع اعتراضی در مترو صادقیه تهران با شعار «مرگ بر اصل ولایت فقیه»

«یک کاربر توییتر نوشت: «جدا افسوس می‌خورم که در متروی صادقیه نبودم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ویدئو‌های منتشر شده در رسانه‌های اجتماعی از مترو صادقیه تهران نشان می‌دهد شهروندان منتظر در ایستگاه به صورت خودجوش شعارهای «مرگ بر اصل ولایت فقیه» و «مرگ بر جمهوری اسلامی» سر دادند.

با اعلام تعطیلی 6 روزه استان تهران و البرز به دلیل موج پنجم کرونا در ایران، صبح سه‌شنبه 29 تیر، حرکت قطارها از ایستگاه مترو صادقیه تهران با تاخیر انجام شد، تجمع تعداد بالای مسافران و ازدحام اعتراض مردم را درپی داشت و آن‌ها با شعارهایی علیه جمهوری اسلامی اعتراض خود را نشان دادند.

Advertisement

آن‌ها در این اعتراض علی خامنه‌ای، رهبری جمهوری اسلامی ایران و جایگاه او را هدف قرار داده و شعارهای «مرگ بر اصل ولایت فقیه و « مرگ بر جمهوری اسلامی» سر دادند.

در حالی که مردم در شهرهای مختلف خوزستان وارد ششمین روز از اعتراضات گسترده خود به بحران بی‌آبی شدند و بسیاری از کارگران در صنف‌های مختلف هفته‌های متمادی در اعتراض و اعتصاب هستند، نارضایتی مردم از نحوه مدیریت کشور هر روز افزایش می‌یابد.

بحران‌های اقتصادی، افزایش آمارهای اعتیاد و بی‌خانمانی، کاهش سن مصرف مواد مخدر و کارتن‌خوابی در جوانان و نوجوانان، عدم مدیرت منابع طبیعی، بازداشت فعالان اجتماعی و سیاسی، اقلیت‌های مذهبی و جنسی و آزار و اذیت خانواده‌های زندانیان سیاسی، عدم پرداخت دستمزد کارگران و کارمندان از جمله مشکلاتی است که مردم ایران زیر سایه موج پنجم کرونا و قطعی‌های مکرر آب و برق با آن درگیر هستند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید