.
.
.

ایران مدعی خنثی‌کردن «حمله خرابکارانه» به ساختمان‌ سازمان انرژی اتمی شد

اخبار ضد و نقیض از حمله پهپادی به «مجموعه دارویی برکت» در کرج

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

خبرگزاری‌های داخلی ایران به نقل از منابع امنیتی، مدعی خنثی شدن «تلاش‌های خرابکارانه» در ساختمان سازمان انرژی اتمی ایران شدند.

«نور نیوز»، بامداد چهارشنبه دوم تیرماه، گزارش‌هایی مربوط به این عملیات در ساختمان انرژی اتمی ایران در اطراف کرج منتشر کرد که بر اساس ادعای این خبرگزاری این عملیات خنثی شده است.

بنا به ادعای نور نیوز، این عملیات هیچگونه خسارت مالی و جانی نیز به‌دنبال نداشت. این خبرگزاری در این باره نوشت: «با توجه به تمهدیدات پیش‌بینی شده در خصوص حفاظت از اماکن متعلق به سازمان انرژی اتمی، اقدام بامداد امروز پیش از آن که صدمه‌ای به ساختمان وارد کند، خنثی شد و خرابکاران در پیگیری برنامه خود با شکست روبرو شدند.»

در حادثه‌ای دیگر صبح چهارشنبه، خبرگزاری «ایلنا» از یک حمله پهپادی به «مجموعه دارویی برکت»، زیر مجموعه ستاد اجرایی «فرمان امام» در کردان کرج خبر داد که این خبر از سوی مقامات ایران تایید نشد و این خبرگزاری خبر را از وب‌گاه خود حذف کرد.

در ماه‌های گذشته، تاسیسات اتمی ایران چندین بار هدف حمله قرار گرفت. این حملات در حالی به اسرائیل نسبت داده می‌شود که مقامات تل‌آویو بارها هشدار داده‌اند مقابل تهدیدها و «جاه‌طلبی‌های هسته‌ای» تهران تمامی گزینه‌ها روی میز است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم