والدین بابک خرمدین به قتل دختر و دامادشان هم اعتراف کردند

جسد تکه‌تکه شده بابک حوالی منزل پدری‌اش در شهرک اکباتان تهران کشف شده بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

سرپرست دادسرای جنایی تهران گفت که پدر بابک خرمدین، که به اتهام قتل این کارگردان سینمای ایران به همراه مادرش بازداشت شده‌، اقرار کرد که داماد و دخترشان را نیز در سال‌های قبل به قتل رسانده‌ است.

به گزارش خبرگزاری «رکنا»، پدر بابک خرمدین در تازه‌ترین اعترافات خود گفته در سال 90، داماد خود و بعدها در سال 97 دختر خود را هم به قتل رسانده و برای رهایی از اجساد آنها را تکه‌تکه کرده و هر کدام را در جایی رها کرده است.

Advertisement

این در حالی‌ است که سه روز پیش، جسد تکه‌تکه شده بابک خرمدین حوالی منزل پدری‌اش در شهرک اکباتان تهران کشف شد و پدرش به قتل او اعتراف کرد.

قاضی محمد شهریاری، سرپرست دادسرای جنایی تهران گفت قاتلین به قتل داماد و دخترشان اعتراف کردند و در پاسخ به این که انگیزه قتل چه بوده گفتند «بچه‌ها معتاد بودند و مواد مخدر مصرف می‌کردند.»

پدر مقتول در اعترافات خود در رابطه با قتل بابک گفته بود: «پسرم مجرد بود، به خاطر اختلافاتی که داشتیم صبح روز قتل او را با خوراندن مواد بیهوشی بیهوش کردم سپس با ضربات چاقو به قتل رساندم و برای خارج کردن جسدش آن را تکه تکه کرده و در نزدیک‌ترین سطل آشغال خیابانی انداختم.»

بنا به گفته شهریاری، در سال 1390 درخصوص داماد این خانواده، اعلام مفقودی شده بود.

حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، نیز گفت در ادامه بازجویی‌ها درباره پرونده قتل بابک خرمدین، پدر و مادر مقتول که جزو متهمان این پرونده هستند، اعتراف کردند داماد و دخترشان را نیز چند سال قبل به قتل رسانده‌اند.

رحیمی تاکید کرد که والدین خرمدین پس از قتل داماد و دخترشان، ادعا می‌کردند آنها در خارج از کشور زندگی می‌کنند.

خبر قتل فجیع بابک خرمدین با واکنش‌ گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی مواجه شده است.

علاوه بر این، انتشار فیلمی که گفته می‌شود از دوربین آسانسور محل زندگی‌ والدین خرمدین ضبط شده واکنش‌های بسیاری به دنبال داشت. در این ویدیو، پدر و مادر خرمدین در حال انتقال جسد او در چند کیسه و کیف جاسازی شده هستند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید