حسن خمینی: مردم خیلی ناامید و قهر هستند، حکومت یکدست خطرناک است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

حسن خمینی، نوه روح اللە خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی با تاکید مجدد خود بر انصراف از کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت: مردم خیلی ناامید و قهر هستند.

به گزارش پایگاه خبری «جماران» حسن خمینی در دیدار با دبیرکل و اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی، روز جمعه، به "تصمیم‌های بسیار خطرناک ایدئولوژیک جریان افراطی" اشاره و گفت که این تصمیمات باعث "نا امیدی و قهر بودن مردم از حاکمیت" شده است.

او در مورد انصراف از کاندیداتوری اش برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 گفتە است کە "بنای حضور را نداشتە است" اما افزوده، حکومت «یکدست افراطی» برای کشور خطرناک است.

حسن خمینی در مورد پایبندی‌اش بە حاکمیت خاطرنشان کرده "تا آخرین لحظه هیچ وقت هیچ کاری نمی کنیم که جمهوری اسلامی بخواهد لطمه ببیند".
گفتنی است یاسر خمینی گفته بود که برادرش که قصد نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 را داشت با مخالفت علی‌ خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، کاندیدا نمی‌شود.
پایگاه خبری «جماران» از قول یاسر خمینی نوشته: «علی خامنه‌ای در دیداری که میان حسن خمینی و او رخ داده، کاندیداتوری خمینی در انتخابات پیش رو ریاست جمهوری را به صلاح ندانسته و از او خواسته تا درشرایط فعلی به این عرصه ورود نکند.»

اشاره خامنه‌ای بر «دولت جوان انقلابی» در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری، که برای بار دوم طی یک سال اخیر تاکید کرد که «علاج مشکلات کشور، دولت جوان حزب‌اللهی و جوان مؤمن است» از دیگر شواهد دخالت، مهندسی و جهت‌دهی رهبر نظام جمهوری اسلامی ایران در این زمینه است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید