داوری: احمدی‌نژاد معتقد است جمهوری اسلامی با فوت خامنه‌ای فرو می‌پاشد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

عبدالرضا داوری،‌ مشاور پیشین محمود احمدی‌نژاد، رییس جمهوری سابق ایران به تازگی گفت که احمدی‌نژاد معتقد است جمهوری اسلامی با فوت علی خامنه‌ای، فرو می‌پاشد.

داوری در گفت‌وگویی با وب‌سایت «عصر ایران»، دوشنبه 12 آوریل گفت: «بر همین مبنا یکی از اخباری که همیشه در محافل خاص آقای احمدی‌‌نژاد دنبال می‌شود، وضعیت سلامتی رهبر جمهوری اسلامی است.»

استقبال احمدی‌نژاد از حمله به ایران

داوری گفت که احمدی‌نژاد از حمله آمریکا به ایران استقبال می‌کند و می‌گوید: «اگر آمریکا حمله کند و زیرساخت‌ها را بزند، یعنی آب و برق قطع شوند، این نقطۀ آغاز فروپاشی جمهوری اسلامی خواهد بود».

داوری عامل سوم فروپاشی جمهوری اسلامی را «آشوب‌های اجتماعی» عنوان کرد و گفت، احمدی‌نژاد امیدوار است که در صورت فروپاشی جمهوری اسلامی با حمایت برخی کشورهای خارجی «پرچمدار تغییر سیاسی در ایران شود».
محمود احمدی‌نژاد اکنون عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این کشور است.

ذبیح‌پور: احمدی‌نژاد از طريق جن‌گیری قصد ترور رهبری را داشت

چندی قبل، آمنه سادات ذبیح‌پور، مجری تلویزیون رسمی ایران، به تاریخ 17 مارس 2021، در یک پست اینستاگرامی با متوهم خواندن احمدی‌نژاد او را به ترور علی خامنه‌ای، از طریق سحر و جادو متهم کرد.

ذبیح‌پور مدعی شد که احمدی‌نژاد: «برای برگشتن به قدرت تلاش کرد با کمک رمال و فالگیر با مشاوره دست راستی خود(مشایی) کاری کند زود رهبری فوت کنند. و برای جاد و جنبلی که کردند باید باطل سحری پیدا می‌شد.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید