قاتل زنجیره‌ای در کنگان کشته شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

فرمانده انتظامی استان بوشهر اعلام کرد که عامل قتل‌های خانوادگی شهرستان کنگان، در کمین پلیس قرار گرفت و پس از لحظاتی مقاومت، توسط تک تیراندازان نوپو پلیس کشته شد. رسانه‎‌های ایران پس از اینکه این قاتل مرتکب 8 فقره قتل طی روزهای اخیر شده بود، او را به عنوان یک «قاتل زنجیره‌ای» معرفی کردند.

بر اساس گزارش خبرگزاری «ایرنا»، یکشنبه 21 مارس 2021، به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان بوشهر، اخبار تکمیلی و جزئیات این خبر به زودی اعلام خواهد شد.

روز جمعه رسانه‌های ایران گزارش دادند که یک مرد با حمله به مراسم خواستگاری دخترعمویش، مرتکب قتل‌عام خانوادگی شد. این قاتل خودش نیز خواستگار دخترعمویش بود.

بر اساس گزارش این رسانه‌ها، علی حسن‌پور دادستان مرکز استان بوشهر تعداد کشته‌شدگان را 6 نفر اعلام کرد که شامل سه دختر 21،18، 14 ساله و مادربزرگ 75 ساله آنها و یک جوان 21 ساله بود. پسر جوان که در زمان قتل در منزل مقتولان حضور داشته و خود نیز کشته شد، قصد ازدواج با یکی از این دختران داشته است.

به گفته حسن‌پور، انگیزه قتل با بررسی صورت گرفته «نارضایتی شدید قاتل از نحوه رفتار و عملکرد این خانواده» بوده است.
«سحام‌نیوز» در همین رابطه با انتشار تصویری از قاتل در کانال تلگرامی خود نوشت: «قاتل زنجیره‌ای را شناسایی کنید».

این رسانه در ادامه به نقل از دادستان مرکز استان بوشهر نوشت که این قاتل علاوه بر کشتن 4 زن و یک مرد در مراسم خواستگاری، یک مرد جوان را نیز در نقطه‌ای دیگر به قتل رسانده بود.

به گفته حسن‌پور، این قاتل همچنین روز جمعه یک کاسب‌کار را در بازار با اسلحه گرم کشته و هفته گذشته نیز در پی وقوع یک قتل دیگر در کنگان که منتسب به همین قاتل است، شمار مقتولان به 8 نفر رسیده است.

بر اساس این گزارش، قاتل و مقتولان اصالتا مهاجر هستند و در شهرستان کنگان سکونت داشتند.

نیروی انتظامی کنگان درباره مشخصات قاتل اعلام کرد که او 26 سال پیش به علت ارتکاب قتل به زندان رفت و با رضایت اولیای دم آزاد شد، سپس 20 سال به جرم حمل مواد مخدر در قطر زندان بوده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید