ایران: جسد جوان گرگانی بعد از 123 روز در جنگل پیدا شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

جنازه منتسب به «معین شریفی» جوان کردکویی که 15 سپتامبر 2020 در جنگل کردکوی گرگان مفقود شده بود، مدفون در زیر خاک، پیدا شد.

رئیس‌ کل دادگستری گلستان ایران دراین‌باره گفت: «این جوان پس از پیاده‌روی در جنگل کردکوی مفقود شد و ماه‌ها جستجو برای یافتن او در جنگل‌های کردکوی بی‌نتیجه ماند و سرنخ‌ها هم کارآگاهان را به نتیجه‌ای نرساند.»

Advertisement

به گزارش مهر، یکشنبه 17 ژانویه، هادی هاشمیان رئیس ‌کل دادگستری گلستان گفت: «روز گذشته خانواده‌ای که به جنگل کردکوی رفته بودند کفش و موبایلی منتسب به معین شریفی جوان کردکویی پیدا کردند و به پلیس تحویل دادند که بررسی این وسایل نشان داد مربوط به معین شریفی جوان گمشده کردکویی است.»

در این گزارش آمده است که دادستان کردکوی پس از اطلاع از یافتن از اشیاء، بدون اعلام عمومی فراخوانی با کمک نیروهای هلال ‌احمر و نیروهای محلی برای جستجوی محل یافتن این وسایل صادر کرد و پس از جستجوی دوباره منطقه و کندوکاو زمین، جنازه از زمین بیرون کشیده شد.

بر اساس این گزارش، جنازه در محل کشف کفش و موبایل، از زیرخاک بیرون کشیده شده و همین امر گمان اینکه جنازه کشف ‌شده مربوط به معین شریفی باشد را تقویت می‌کند.

شناسایی هویت و اعلام نظر قطعی مرگ هم‌اکنون کارشناسان پزشکی قانونی در حال بررسی هستند.

جنگل کردکوی در 4 کیلومتری جنوب شهرستان کردکوی از توابع گرگان با مساحتی حدود 60 هکتار قرار دارد از پارک‌های جنگلی ایران به شمار می‌رود و در مسیر اصلی گرگان به تهران قرارگرفته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم